مدیرکل بهزیستی یزد عنوان کرد؛

لزوم افزایش مشارکت خیّرین برای کمک به مددجویان بهزیستی

مدیرکل بهزیستی یزد بر افزایش مشارکت خیّرین برای کمک به مددجویان بهزیستی استان تأکید کرد.
جلیل عفتی با تبریک روز زن و تقدیر از مشارکت خیّران در بهزیستی در افتتاح مرکز سالمندان قیومی ابرکوه اظهار داشت: همه خدمات بهزیستی در بخش خصوصی و از سوی خیّران در حال انجام است.
وی با بیان اینکه فعالیت بهزیستی در سه حوزه توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری از معلولیت ها و آسیب های اجتماعی است بیان داشت: خدماتی که ما به جامعه هدف خود ارائه می دهیم در بیشتر اوقات دیده نمی شوند.
مدیرکل بهزیستی استان یزد ادامه داد: در حوزه توانبخشی به کلیه معلولین اعم از جسمی، ذهنی، حرکتی و ... خدمت رسانی می کنیم و با مراکز توانبخشی موجود علیرغم دشواری های فراوان، خدمات روزانه و شبانه روزی متناسب با استانداردهای به روز را به صورت مداوم ارائه می دهیم.
وی با بیان اینکه حضور خیّرین و مشارکت ‌های مردمی نقش مهمی در روند اجرای بخشی از فعالیت‌های بهزیستی دارد افزود: امید است خیّرین و نیکوکاران برای رفع بیشتر دغدغه و مشکلات جامعه هدف بهزیستی گام بردارند و مؤثر باشند.
عفتی عنوان کرد: برای افزایش مشارکت‌ های مردم باید علاوه بر نگاه سنتی جلب مشارکت‌ها، از شیوه‌های نوین بهره برد و سازمان بهزیستی با وجود گستردگی در وظایف و مأموریت‌ها، با برخی کمبودهای مالی و امکانات مواجه است که کفاف نیازهای جامعه هدف خاص سازمان بهزیستی را نمی‌دهد بنابراین راه آن تقویت و افزایش ظرفیت مشارکت‌های مردمی به این نهاد است.
وی با تاکید بر اینکه توجه به جلب مشارکت های اجتماعی ضرورت کار بهزیستی است اظهار داشت: ارتباط عمیق و مستمر همچنین تعامل تشکل های غیردولتی و بهزیستی و توجّه به خیّرین تأثیر به سزایی در ارتقای فعالیت های بهزیستی و خدمت به جامعه هدف آن دارد.


تاریخ ثبت :1397/12/08


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه