آغاز ساخت شانزدهمین مرکز توانبخشی در مهریز

عملیات اجرایی شانزدهمین مرکز توان‌بخشی مددجویان بهزیستی شهرستان مهریز در مراسمی با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولان محلی در زمینی به وسعت 2 هزار مترمربع در محله مزویرآباد آغاز شد.

برای ساخت این مرکز از سوی حس زارع از خیران منطقه افزون بر 10 میلیارد ریال اختصاص یافت که به مدت 2 سال این بنا احداث و مورداستفاده قرار می‌گیرد.
استاندار یزد در این مراسم گفت: جذب خیران برای مشارکت در طرح‌های فرهنگی و اجتماعی جزو برنامه‌های مهم دولت است که از سوی مسئولان اجرایی پیگیری شود.
محمدعلی طالبی افزود: مشارکت خیران در کنار برنامه‌های دولت در بخش‌های مختلف خوب است و باید فرصت حضور فعال این بخش را بیشتر فراهم کرد.
به گفته وی، بهزیستی نقش مهمی در خدمات‌رسانی به اقشار مختلف و مددجویان دارد و باید با برنامه‌ریزی و همکاری بخش خصوصی و خیران در کنار طرح‌های دولت اقدام کرد.
همچنین فرماندار مهریز گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید، جذب خیران و بخش خصوصی و ایجاد زمینه لازم برای تشویق آن‌ها برای ورود به انجام طرح‌های موردنیاز در منطقه است.
رضا زارع زاده مهریزی افزود: همراهی بخش خصوصی و خیران در کنار مدیران اجرایی نقش مؤثری در تحقق اهداف نظام و انقلاب اسلامی در راستای خدمت صادقانه به نیازمندان دارد.
وی تصریح کرد: همه مدیران اجرایی باافتخار آماده همکاری با بخش خصوصی در اجرای طرح‌های مختلف در شهرستان هستند و دراین‌ارتباط هیچ مشکلی وجود ندارد.
در ادامه رئیس اداره بهزیستی مهریز گفت: هم‌اکنون 15 مرکز توان‌بخشی در منطقه فعال است که 11 مرکز غیردولتی و بقیه دولتی است که با ساخت مرکز جدید بسیاری از نیازها رفع می‌شود.
علیرضا علیزاده ادامه داد: همکاری خیران و بخش خصوصی در ارائه خدمات به مددجویان به‌ویژه در حوزه توان‌بخشی و فعالیت‌های اجتماعی بسیار ضروری است.
وی اظهار داشت: حدود 2 هزار و 500 نفر از خدمات بهزیستی برخوردارند که از این تعداد یک هزار و 300 نفر آن‌ها معلول هستند.
مرکز شهرستان 55 هزارنفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.


تاریخ ثبت :1398/01/19


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه