در نشست با مسئولان انجمن معلولین اردکان مورد تاکید قرار گرفت؛

مساعدت شورا و شهرداری اردکان در ساخت ساختمان جدید انجمن معلولین اردکان

در نشست مشترك رئیس بهزیستی با شهردار و اعضاء شورای شهر اردکان ، مساعدت شورای شهر و شهرداری اردکان در ایجاد ساختمان جدید انجمن معلولان ، برای ارائه خدمت به معلولین و متمرکز کردن برنامه های ویژه معلولان مورد تاکید قرار گرفت.
مهندس غفوری شهردار اردکان در این نشست با تاکید بر نیاز جامعه به توسعه و ایجاد فضاهاي در شان معلولان اذعان داشت : شهرداری علاوه بر قبول هزینه تخریب ساختمان قدیمی انجمن ، کلیه مجوزهای ساخت‌ و ساز اعم از هزینه صدور پروانه ساختمان، تغییر کاربری ، حق پارکینگ ، عوارض و ... برای این سازه رایگان است.
حمیدرضا پایدارفر رئیس بهزیستی اردکان نیز گفت: ساختمان قدیمی این انجمن بیش از 40 سال قدمت داشت و علاوه بر خطرات جانی برای کارکنان، امکان ارائه‌ی خدمت مورد نظر به مددجویان در آن وجود نداشت. 
این مسوول اظهارداشت : آمار معلولین تحت پوشش بهزیستی اردکان بیش از دو هزار نفر است که از این تعداد 500 معلول جسمی حرکتی ، 430 معلول ذهنی، 165معلول شنوایی، 237 معلول بینایی و150روانی مزمن هستند که از خدمات بهزیستی استفاده می کنند .
پایدارفر از شورای شهر ، شهرداری و خیرین  شهرستان به جهت کمک ‌های مالی، همکاری و مساعدت در انجام این پروژه قدردانی کرد و یادآور شد : شماره حساب 1280231620 انجمن حمایت از معلولین شهرستان اردکان نزد بانک ملت، آماده دریافت کمک‌های مالی خیرین و همشهریان برای کمک به بازسازی ساختمان انجمن حمایت از معلولین شهرستان اردکان می باشد


تاریخ ثبت :1398/02/19


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه