برنامه‌های هفته بهزیستی در شهرستان میبد اعلام شد

رئیس بهزیستی شهرستان میبد از اجرای بیش از ۲۲ برنامه در قالب ۶ افتتاحیه و ۱۶ برنامه اجتماعی- فرهنگی، همایش و کارگاه‌های آموزشی ویژه هفته بهزیستی در این شهرستان خبر داد.
سید محسن فلاح رئیس بهزیستی شهرستان میبد گفت: امسال در هفته بهزیستی بیش از ۲۲ برنامه در قالب ۶ افتتاحیه و ۱۶ برنامه اجتماعی- فرهنگی،  همایش و کارگاه‌های آموزشی اجرا می شود.

وی افتتاح ۶ طرح در مجموعه بهزیستی شهرستان میبد را از فعالیت‌های شاخص در هفته بهزیستی دانست و افزود: این افتتاحیه هاشامل سالن آمفی تئاتر وسالن کنفرانس مرکز تحقیقات ژنتیک، موسسه خیریه حقوقی، مرکزاتیسم رویای زیبا، مرکز مشاوره آستان امید و افتتاح کارگاه اشتغال بانوان تحت پوشش است.

فلاح تخصیص خطبه‌های نماز جمعه به ارائه عملکرد فعالیت‌های بهزیستی از سوی ریاست اداره همراه با میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه، نشست  و تجلیل از خبرنگاران، برگزاری مسابقات ورزشی معلولان، دیدار مسئولان با اعضاء جامعه نابینایان، ویلچرانی نمادین مسئولان شهرستان واعضاء کمیته مناسب سازی در سطح معابر اصلی شهر، بازدید از طرح‌های اشتغال، بازدید از طرح ویزیت در منزل و مراقبین همراه با مسئولان و غیره از اهم برنامه‌های اجرایی در هفته گرامیداشت بهزیستی است.

لازم به ذکر است امسال گرامیداشت هفته بهزیستی ۲۲ لغایت ۲۸ تیرماه با شعار به زیستن در گام دوم، شفافیت، توانمندسازی، ارتقاءسلامت اجتماعی است.


تاریخ ثبت :1398/04/17


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه