همزمان با سی و نهمین سال تشکیل بهزیستی :

مسئولین شهرستان میبد در همایش ویلچرانی شرکت نمودند

«سید محسن فلاح» ريیس اداره بهزیستی شهرستان میبد در همایش ویلچررانی که صبح امروز از مسیر پارک فلسطین تا سه راه سعیدی برگزار شد، هدف از این همایش را آشنایی مسئولین با موانع و مشکلات معلولین دانست. 

وی افزود: مناسب‌سازی فضای عمومی و معابر، برای تردد معلولین و جانبازان و سالمندان از سال ۸۴ در دستور کار سازمان بهزیستی کشور  قرار گرفته است که همه معابر عمومی برای تردد معلولان باید مناسب‌سازی شود. 

فلاح بیان کرد: امروز در این همایش از همفکری مهندسی و متخصصین امر ساختمان و بحث عمرانی شهرستان در رفع مشکلات و موانع شهری کمک گرفته می‌شود. 

«علیرضا نقوی» شهردار میبد با شرکت در این همایش گفت: گاهی باید مسئولین و مردم از نگاه معلولین به شهر نگاه کنند و با تردد در معابر عمومی از نگاه معلولین از نزدیک، مشکلات را دریابند. 

وي با بیان این که باید مشکلات معلولین جدی گرفته شود، افزود: برطرف کردن مشکلات معلولین و ویلچرانان  عزم و اراده‌ای می‌خواهد که مسئولان برای اصلاح و بهسازی معابر شهری و اماکن عمومی و ادارات باید داشته باشند. 

شهردار تأکید کرد: از سه سال گذشته تا به امروز بحث مناسب‌سازی معابر شهری، پیاده‌رو و جدول‌گذاری در دستور کار شهرداری میبد قرار گرفته كه سعی می‌شود با نگاه ویژه به این امر موانع را رفع کرد و در طرح‌های جدید عمرانی خط ویژه عبور نابینایان و اصلاح معابر در زمینه عبور معلولین در حال اجرا است.


تاریخ ثبت :1398/04/27


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه