امام‌ جمعه شهرستان اردکان:

افرادی که با دردمندان سروکاردارند به توجه بیشتری نیازدارند

امام‌ جمعه شهرستان اردکان گفت : سرو کارداشتن با دردمندان و گرفتاران سخت و دشوار است و کسانی که با این افراد سروکار دارند نیاز بیشتری به حمایت و توجه دارند .
حجت الاسلام سید اسماعیل شاکر در دیدار با رئیس و کارکنان بهزیستی اردکان گفت: همه مسئولین شهر و جامعه در تلاش برای شاد کردن دل مردم هستند.  
 شاکر سرو کارداشتن با دردمندان و گرفتاران را سخت و دشوار دانست و گفت: شما  با افرادی از جامعه سروکار دارید که نیاز بیشتری به حمایت و توجه دارند و همین امر باعث سنگینی کار شما در این عرصه شده است
وی در پایان ضمن تشکر از حضور رئیس و کارکنان بهزیستی از خداوند منان برای ایشان آرزوی توفیق خدمت هرچه بیشتر و بهتر به  نیازمندان جامعه به ویژه معلولین و دردمندان جامعه را خواستار شد.
در ادامه این دیدار رئیس بهزیستی اردکان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره بهزیستی اردکان افزود : بهزیستی اردکان بیش از یک هزار و هشتصد معلول و ۳۵۶ خانوار نیازمند شهرستان را تحت پوشش و حمایت خود دارد و خدمات خود را از طریق ۴۷ مرکز روزانه و شبانه روزی ( ۱۹ مهد کودک ، ۱۴ مرکز توانبخشی روزانه و شبانه روزی و ویزیت در منزل ، ۱۰ موسسه فعال در حوزه پیشگیری و ۳ موسسه خیریه همکار) به آحاد مردم ، ارائه می نماید.
 حمید رضا  پایدار افزود : همچنین در شهرستان اردکان یک مرکز مداخله در بحران فردی ، خانوادگی و اجتماعی شامل خط تلفن اورژانس اجتماعی ( ۱۲۳)  یک تیم خدمات سیار اجتماعی فعالیت دارند.


تاریخ ثبت :1398/05/01


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه