پیام تبریک سرپرست بهزیستی استان یزد به مناسبت روز تشکّل ها و مشارکت اجتماعی

سرپرست بهزیستی استان یزد طی پیامی ۲۲ مرداد روز تشکّل ها و مشارکت اجتماعی را به مؤسسات و مراکز تحت نظارت بهزیستی و شرکای اجتماعی این سازمان در سراسر استان یزد تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان یزد، در این پیام آمده است:
تحقّق پیشرفت و توسعه همه‌جانبه کشورها مستلزم بهره‌گیری از استعداد، توان و حضور فعالانه و مطالبه‌گری مردم و مشارکت آنها در ارتقاء و تکامل بیشتر جامعه است و توسعه پایدار جوامع در تمامی عرصه‌ها میسّر نمی‌گردد جز با همراهی و مشارکت تشکّل های غیردولتی که برخاسته از بطن مردم هستند.
خدمت خالصانه و از جنس مردم براي مردم اجري بي انتها دارد که امروزه نماد اين مشارکت در قالب سازمان هاي مردم نهاد و تشکّل هاي غير دولتي تجلي و نمود يافته است. مؤسسات و مراکز اجتماعی و مردم نهادی که رهاورد تلاش و کوشش آنها رسيدن به جامعه اي پويا، پر نشاط و عاري از آسيب هاي اجتماعي است. بی شک داوطلبانه بودن فعاليت در مؤسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد  نشان از خصلت والاي انساني فعالين اين بخش دارد که در مسیر ارتقای سلامت روان اجتماعی، گسترش مسئویت اجتماعی و افزایش نشاط اجتماعی گام بر می دارند و زمینه بهتر زیستن آحاد جامعه را فراهم می آورند. داوطلبان و همیاران اجتماعی که با صرف زمان زندگي خود در ياري رساندن به همنوعان برترين دليل انسانيّت را به نمايش مي گذارند.
اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک 22 مرداد روز تشکّل ها و مشارکت اجتماعی؛ از همّت عالی و مستمر همه‌ فعالان سازمان‌های مردم ‌نهاد، مؤسسات خیریه و مراکز غیردولتی حوزه بهزیستی که در راستای ارتقاء سلامت روان اجتماعی جامعه گام بر می دارند و همچنین تمامی شرکای اجتماعی این سازمان که ضمن انجام تکالیف اجتماعی خود، همواره خانواده بزرگ بهزیستی استان یزد را همراه و یاریگرند؛ تقدیر و تشکّر می نمایم. از درگاه خدواند متعال موفقیّت روزافزون و سربلندی این عزیزان را خواهانم.
نادر هومنیان
سرپرست بهزیستی استان یزد


تاریخ ثبت :1398/05/22


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه