رئیس بهزیستی میبد خبر داد؛

همکاری بهزیستی و آموزش و پرورش و بهزيستي میبد براي كاهش آسيب هاي اجتماعي و پیشگیری از معلولیتها

سید محسن فلاح  رئیس  بهزیستی میبد  خبر از همکاری  بهزیستی  با آموزش و پرورش  براي كاهش آسيب هاي اجتماعي و پیشگیری از معلولیتها  داد.

در جلسه ای که در محل دفتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد؛  رییس آموزش و پرورش   اظهار داشت :حضور و جلب مشاركت اجتماعي دانش آموزان در كارهاي گروهي است كه اين امر مي تواند زمينه كاهش آسيب هاي اجتماعي و پیشگیری   از معلولیتها را   دانش اموزان و خانواده آنها فراهم سازد.

موحدی  افزود: دانش آموزان با شركت در فعاليت هاي گروهي، كسب مهارت هاي ارتباطي لازم و حضور در فعاليت هاي تيمي مي توانند در مورد آسيب هاي اجتماعي وپیشگیری از معلولیتها  آگاهي پيدا كنند.

وی خاطرنشان کرد: اداره اموزش و پرورش حاضر به هرگونه مساعدت و همکاری  در زمینه طرح هایی هست که باعث کاهش اسیبها و معلولیت در خانواده ها  میشود.

در ادامه فلاح رئیس بهزیستی میبد نیز  در خصوص فعالیتهای بخش اورژانس خدمات اجتماعی و حوزه پیشگیری  توضیحاتی را ارائه نمود و خواستار همکاری و تعامل اموزش و پرورش همانند سالهای قبل در برگزاری طرح دانشنامه ازدواج،آگاهسازی مدارس در پیشگیری از معلولیتها ویژه دانش اموزان دوره دوم متوسطه پایه  دهم و یازدهم در دبیرستان های دخترانه و پسرانه با تدریس مربیان اموزش دیده  و باتجربه  گردید .


تاریخ ثبت :1398/06/28


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه