همایش آموزشی اجتماع محور موسسات و پایگاههای سلامت اجتماعی در اردکان برگزار می شود

همایش آموزشی اجتماع محور موسسات و پایگاههای سلامت اجتماعی حوزه پیشگیری سازمان بهزیستی استان یزد در راستای تقویت موسسات همسو با بهزیستی 20 تا 22 مهرماه سال جاری در شهرستان اردکان برگزار می شود.
حمیدرضا پایدارفر رئیس بهزیستی اردکان با اعلام این خبر گفت: در این همایش کارشناسان حوزه پیشگیری، موسسات همسو و پایگاههای سلامت اجتماعی استان یزد و شهرستان ها حضور خواهند داشت.
حمیدرضا پایدارفر در نشست هماهنگی برگزاری همایش آموزشی اجتماع محور  موسسات و پایگاههای سلامت اجتماعی حوزه پیشگیری بهزیستی شهرستان اردکان اظهار کرد: شرکت کنندگان در این همایش می توانند در جلسات هم اندیشی پایگاههای سلامت اجتماعی اردکان در محلات خیابان نواب صفوی ( موسسه امام زمان ( ع ) ) محله مرزعه سیف (موسسه باران کویر) محله شریف آباد (موسسه مهرورزان ) و محله کوشکنو( موسسه مددیاران) شرکت کنند.
وی افزود: در این همایش با نیازسنجی، مسائل و مشکلات محلات با کمک اهالی محله شناسایی و با نشست کارشناسان استان و شهرستان  این مشکلات بررسی می گردد.
پایدارفر تصریح کرد : در پایان روز سوم، این طرح اجتماع محور توسط تسهیگران مهمان سایر شهرستان ها مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در مراسم اختتامیه آن، از اقدامات تسهیلگران برتر استان در حوزه فعالیت های اجتماع محور تقدیر خواهد شد.


تاریخ ثبت :1398/06/28


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه