جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی شهرستان اشکذر

در ابتدای جلسه رئیس بهزیستی شهرستان جناب آقای میرحاجی ضمن تقدیر و تشکر از خیرین ،موسسات و مسئولین شهرستان بیان داشتند که اداره بهزیستی شهرستان در زمینه افزایش جلب مشارکتها و تسهیلات مددجویی رتبه برتر در استان داشته است. سپس به مسئله کوره آجر پزی پرداختند که چند سالی هست به دلیل بعضی موانع تعطیل می باشد.

در ادامه طالبیان نماینده ولی فقیه در شهرستان بیان کردند در اسلام بر اهمیت احسان و نیکوکاری در فرهنگ دینی و استفاده ی مطلوب از فضای معنوی تأکید شده و مردم اين استان بر اساس آموزه ها و تعالیم دینی در انجام امور خیر پیشقدم هستند.

سپس سرپرست سازمان بهزیستی استان جناب آقای هومنیان بیان داشتند نکته مهم در امر مشارکت ، مشارکت مردمی است چون دولت به تنهایی قادر به حل همه مشکلات قشر محروم وضعیف جامعه نیست و مردم واقشار توانمند جامعه نیز باید وارد میدان بشوند.

در پایان فرماندار شهرستان ضمن تقدیر و تشکر بابت برگزاری این جلسه بیان داشتند یکی از وظایف شورای مشارکتهای مردمی نیز ترویج فرهنگ مشارکت واستفاده از ظرفیت مردم و بخصوص خیرین در امر کمک رسانی به نیازمندان است.وی در ادامه پیشنهاد برگزاری جلسه بعدی در آبان ماه سال جاری را دادند.


تاریخ ثبت :1398/06/31


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه