سرپرست اداره بهزیستی شهرسان بهاباد خبر داد؛

آغاز عملیات ساخت منزل مسکونی برای مددجوان بهزیستی با مشارکت بسیج سازندگی

سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بهاباد از آغاز عملیات ساخت منازل مسکونی برای جامعه ی هدف این سازمان با مشارکت بسیج سازندگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان بهاباد، حسن عبداللهیان بهابادی در حاشیه ی جلسه ی مشترک با فرمانده ناحیه مقاومت، شهردار،بخشدار مرکزی و سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بهاباد که در راستای تفاهم نامه ی مشترک سازمان بهزیستی و بسیج سازندگی کشور در اداره بهزیستی شهرستان بهاباد برگزار شد از آغاز عملیات ساخت 2واحد مسکونی برای مددجویان این سازمان با مشارکت بسبج سازندگی شهرستان خبر داد.

عبداللهیان بهابادی ضمن قدردانی از همکاری و تعامل سازنده ی حاضرین در جلسه جهت تحقق این امرافزود :2سهمیه ی دیگر نیز به زودی به شهرستان تعلق خواهد گرفت.

وی با تأکید بر اینکه کیفیت اولویت اصلی ما در ساخت این منازل مسکونی است ابراز امیدواری کرد در دهه ی مبارک فجر سال جاری شاهد بهره برداری از این منازل باشیم.

گفتنی است براساس این تفاهم نامه که عملیات اجرایی آن بر عهده ی بسیج سازندگی است؛منازل مسکونی با پرداخت کمک بلاعوض سازمان بهزیستی،تسهیلات بهسازی و مقاوم سازی بنیادمسکن انقلاب اسلامی و مشارکت مددجو ساخته و در اختیار مددجویان قرار می گیرد.


تاریخ ثبت :1398/07/02


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه