اعلام برنامه های هفته کودک در شهرستان اشکذر

رئیس بهزیستی شهرستان اشکذر از برگزاری برنامه های متنوع ویژه مهدهای کودک به مناسبت هفته کودک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی میرحاجی  ضمن اعلام شعار امسال هفته ملی کودک(13 تا ۱۹ ماه جاری) گفت: شعار امسال هفته ملی کودک، «آینده را باید ساخت» است آینده‌ای که در این شعار بر آن تأکید شده است بیشتر یک «نگرش» است تا تمام برنامه‌های حوزه کودک با تأکید بر آینده کودکان باشد.
وی گفت: طبیعی است که در یک هفته نمی‌توان به همه چالش‌ها توجه کرد و این هفته فقط فرصتی است برای برجسته سازی مفهوم ضرورت توجه به کودک تا بیشتر درک کنیم که کودکان وسیله‌ای برای شیرین کردن زندگی بزرگسالان نیستند بلکه بزرگسالان آینده اند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشکذرافزود: افتتاح طرح یک وعده غذای گرم در روستامهدها، برگزاری جشنواره تخم مرغ، برگزاری ویژه برنامه های روز بازی و نشاط، برگزاری ویژه برنامه روز جهانی کودک با حضور تمامی مهدهای کودک، برگزاری ویژه برنامه روز جهانی کودک در مرکز سرای مهر اشکذر و بازدید از مهدهای کودک شهرستان از دیگر برنامه‌های هفته ملی کودک در شهرستان اشکذر است. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: اداره بهزیستی شهرستان برای 18 مهد کودک در سطح شهرستان‌ برنامه‌های مختلفی تدوین کرده است که در طول هفته با هدف ایجاد شادی و نشاط بیشتر در بین کودکان برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به تقارن هفته ملی کودک با ماه صفر ، به تمام مراکز اعلام شده در اجرای برنامه‌ها، جدای از ایجاد زمینه‌های شاد برای کودکان ، آموزه‌های دینی و مذهبی نیز محور قرار گیرد


تاریخ ثبت :1398/07/14


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه