معاون توسعه پیشگیری بهزیستی کشور؛

بهزیستی وظیفه رسیدگی به وضعیت سلامت اجتماعی مردم را بر عهده دارد

بهزیستی یک سازمان خدمت رسان است که وظیفه رسیدگی به وضعیت سلامت اجتماعی مردم را بر عهده دارد.
معاون توسعه پیشگیری بهزیستی کشور با بیان این مطلب در مراسم تکریم و معارفه سرپرست بهزیستی استان یزد گفت: مدیران و کارکنان بهزیستی به کمک همکاران بخش غیردولتی به مردم کمک می کنند و هرکس در حد توان خود و فرصت و امکاناتی که در اختیار دارد کاری ماندگار را انجام می دهد.
دکتر رضازاده با بیان اینکه وظیفه ما خدمت به جامعه هدف بهزیستی است اظهار داشت: گروه هدف بهزیستی گروه هدفی است که ما افتخار داریم و می بالیم که به آنها خدمت می کنیم و  چنین وظیفه کاری را بر عهده داریم.
وی هدف اصلی همه رفت و آمدها و مسئولیت ها را خدمت به مردم دانست و گفت وظیفه ماست که این خدمت به بهترین شکل صورت گیرد.
در ادامه این مراسم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان طی سخنانی گفت: سرپرست فعلی بهزیستی از جامعه هدف بهزیستی و بدنه بهزیستی هستند و برنامه محوری و آسیب شناسی مسائل مربوط به بهزیستی ویژگی برتر ایشان است.
دکتر ترحمی افزود: دغدغه سرپرست بهزیستی از جنس جامعه هدف است و توجه ویژه ایشان به جامعه هدف، کارکنان، تشکل های و مراکز بهزیستی است که راه نجات ما از معضلات اجتماعی خواهد بود.
وی اظهار امیدواری کرد سرپرست بهزیستی استان یزد برای حل مسائل و مشکلات جامعه هدف این سازمان با شناخت و مسئولیت پذیری در حل مسائل موفق باشد.
 سرپرست بهزیستی استان یزد نیز طی سخنانی گفت: خط قرمزم معلولین و مددجویان هستند؛ چون خودم از جامعه معلولین استان هستم و مشکلات معلولیت را از 2 سالگی درک کرده ام.
دکتر علی محمد عطابخش سرپرست بهزیستی استان یزد نیز طی سخنانی گفت: از همه تشکل های معلولین، مراکز و مؤسسات بهزیستی می خواهم هرکجا که با جامعه هدف سازمان زاویه پیدا کردم به من گوشزد کنند.
وی ضمن تشکر از تشکل ها و شرکای اجتماعی بهزیستی استان اظهار داشت: افتخارم این است که شروع کارم با بهزیستی و تشکل های جامعه معلولین استان و جامعه نابینایان بوده است.
دکتر عطابخش با بیان اینکه بار و زحمت اصلی بهزیستی در کنار کارمندان این سازمان  با شرکای اجتماعی است اظهار داشت: خدمت به جامعه هدف در قالب بخش دولتی نمی گنجد و ما باید حتما شرکای اجتماعی داشته باشم.
گفتنی است؛ مراسم تکریم و معارفه سرپرست بهزیستی استان یزد صبح امروز با حضور دکتر رضازاده، معاون توسعه پیشگیری بهزیستی کشور، دکتر عباسی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری بهزیستی کشور، دکتر ترحمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان، مهندس موسوی، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، نمایندگان تشک ها، مراکز و موسسات همسو با بهزیستی در یزد برگزار شد.


تاریخ ثبت :1398/08/09


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه