نشست هم اندیشی بهزیستی با اعضای شورای شهر اشکذر

به منظور هم اندیشی و آشنایی با حوزه فعالیتها و برنامه های بهزیستی و بررسی مسائل و مشکلات و آسیب های اجتماعی و استفاده از ظرفیت‌های بخش های مختلف شهرستان اشکذر، جلسه ای با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی با رئیس بهزیستی شهرستان اشکذر به همراه کارشناس اورژانس اجتماعی، توانبخشی و مناسب سازی بهزیستی شهرستان در محل دفتر شورای اسلامی این شهر برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان اشکذر سید محمد میرحاجی ضمن تشکر از شورای اسلامی شهر به جهت برگزاری جلسه مذکور، اهم فعالیتها و برنامه ها و اقدامات اداره بهزیستی را در چهار حوزه اجتماعی، توانبخشی، پیشگیری و مشارکت های مردمی عنوان کرد و درخصوص گروه های هدف، وظایف و فعالیتهای هر حوزه توضیحات مبسوطی را ارائه داد.

در ادامه این نشست دلشب عضو شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از بهزیستی شهرستان اظهار داشت: خدمات بهزیستی برای ما نا آشنا نیست و ما شاهد فعالیتهای متنوع و گسترده بهزیستی برای طیفهای مختلف مددجویان هستیم، خدمات و فعالیتهای خوبی از بهزیستی در سطح شهر دیده می شود.

در ادامه نیز مهندس جعفری پور شهردار شهر اشکذر ضمن ابراز تشکر از مجموعه بهزیستی شهرستان بابت پیشنهاد تشکیل این جلسه و  پاسخگویی به اعضای شورای اسلامی شهر ابراز امیدواری کرد که این اخلاق مداری و مردم داری الگوی خوبی برای دیگر مسئولین شهرستان باشد.

 در پایان پیشداد رئیس و عضو شورای شهر  ضمن  ارائه دیگر نقطه نظرات اعضای این شورا  قول مساعدت به درخواستهای بهزیستی داد و گفت : شورای اشکذر این آمادگی را دارد که با مجموعه بهزیستی همکاری کند.


تاریخ ثبت :1398/08/19


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه