به مناسبت گرامیداشت 12 آذر روز جهانی معلولین

مسئولین شهرستان اشکذر از منزل دو مددجوی تحت پوشش بهزیستی بازدید کردند

به مناسبت گرامیداشت 12 آذر روز جهانی معلولین مسئولین شهرستان اشکذر از منزل دو مددجوی تحت پوشش بهزیستی بازدید کردند. 

  به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان اشکذر در این بازدید که فرماندار شهرستان، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی شهر و رئیس اداره بهزیستی شهرستان حضور داشتند؛ در ابتدا رئیس بهزیستی شهرستان ضمن گرامیداشت این روز بیان گفت: معلولین جزئی از این جامعه هستند که نیازی به ترحم ما ندارند بلکه نیازمند این هستند که توانایی هایشان دیده شود . 

سید محمد میرحاجی گفت: ارتقای آگاهی جامعه نسبت به انجام آزمایش ژنتیک قبل از ازدواج، تقویت نگرش مثبت جامعه نسبت به معلولین و توانمندسازی معلولان به منظور پررنگ کردن نقش آنها در جامعه از موارد حائز اهمیت در بحث معلولین است.

فرمانداراشکذر نیز طی سخنانی با بیان اینکه معلولیت محدودیت نیست، گفت: بیشتر این افراد دارای معلولیت از توانایی بالایی برخوردار هستند و در بسیاری از امور شاهد موفقیت معلولین در سطح جامعه هستیم.

هادی نسب در ادامه از زحمات خانواده این دو معلول که در جهت ارتقاء سلامتی و توانمندی این معلولین گام برمی دارند تشکر کرد و برای آنها آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

گفتنی است شعار امسال روز جهانی معلولان «ارتقای مشارکت افراد دارای معلولیت برای دستیابی به توسعه فراگیر، عادلانه و پایدار» نام گرفته است و همنین منظور 9 لغایت 15 آذرماه  هفته گرامیداشت افراد دارای معلولیت از سوی سازمان بهزیستی کشوردر نظر گرفته شده است.


تاریخ ثبت :1398/09/14


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه