تأمین جهیزیه ۵۰ زوج نیازمند تا پایان سال در میبد

جهیزیه 50 زوج نیازمند  میبدی تا پایان سالجاری توسط  مؤسسات خیریه شهرستان میبد تامین می شود. 

اولین جلسه شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی میبد با حضورفرماندار،رئیس اداره بهزیستی  و اعضای این شورا درسالن اندیشه فرمانداری تشکیل شد ومقرر شد تا پایان سال جهیزیه 50 زوج نیازمند درشهرستان میبد از سوی مؤسسات خیریه تأمین شود.

فرماندارمیبد دراین جلسه بر تأمین نیازهای نیازمندان به ویژه زوج‌های جوانی که در آغاززندگی با مشکلات مختلف اشتغال و مسکن مواجه‌اند تاکید کرد و گفت:تأمین جهیزیه و بخشی از مایحتاج زندگی اولیه این افراد ضروری است و مؤسسات خیریه باید همه تلاش خود را در این زمینه به کارگیرند .

حسین فلاح افزود:خیرین شهرستان میبد خوشبختانه به امر تأمین جهیزیه واقفند و باید با نشست‌های علمی و کاربردی و تشکیل بانک خیرین مدیریت این حوزه را سروسامان داد .

رئیس اداره بهزیستی میبد و دبیر این شورا گزارشی از مشارکت‌های مردمی و درخواست نیازهای معلولین و مددجویان گفت: درحال حاضر ۱۹نفر از زوج‌های جوان تحت پوشش بهزیستی میبد فاقد جهیزیه هستند .

دراین جلسه مدیران مؤسسات خیریه شهرستان هم علاوه بر ارائه گزارش عملکردی خود اعلام آمادگی کردند؛ تا پایان سال جهیزیه ۵۰ خانواده را درشهرستان میبد تأمین کنند.

ارزش هر سری جهیزیه ۱۵میلیون تومان است که شامل نیازهای ضروری مانند یخچال،اجاق گاز،اتو،جاروبرقی،فرش و لوازم آشپزخانه می‌باشد.تاریخ ثبت :1398/10/11


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه