مشاور رئیس و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور

نظارتها را به سمت فرایند محوری و هوشمندی ببریم

مشاور رئیس و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه نظارتها باید به سمت فرایند محوری و هوشمندی برده شود، گفت: مشکل بهزیستی آدمها نیستند بلکه فرایندها هستند چرا که بسیاری از فرایندهای ما کماکان سنتی است که باید اصلاح کنیم.
کاظم نظم ده با بیان این مطلب در نشست با معاونین و رؤسای ادارات بهزیستی شهرستانهای استان یزد خاطر نشان کرد:  باید کارهای خوب انجام شده را پایش و ثبت کنیم و با اصلاح فرایندها نظارت کنیم. 
وی افزود: در دفتر مدیریت عملکرد سیاست ما باتوجه به سیاست های سازمان در راستای شفاف سازی، سلامت اداری و مبارزه با فساد است.
  کاظم نظم ده گفت: طبق آمار و اطلاعات در انتهای سال 97 که از سوی سازمان آمار، سازمان امور استخدامی و چند تا از دانشگاه ها انجام شد در ارتباط با بحث رضایتمندی مراجعین از دستگاه ها و سلامت دستگاه ها، سازمان بهزیستی جزء دستگاه های خوب و در مجموع یک سازمان سالمی هست.
مشاور رئیس و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به واگذاری بیش از 93% از فعالیت های بهزیستی به بخش خصوصی گفت:  این نشان می دهد که بهزیستی در راستای سیاست های نظام و قانون اساسی حرکت کرده است  و از خیلی از دستگاه ها جلوتر هست.
وی از صدور مجوز بیش از  45 هزار مرکز غیردولتی توسط بهزیستی در کشور گفت: در واقع بخش خصوصی بیش از بودجه سی سال سازمان بهزیستی را آورده و کار سازمان را انجام داده و در واقع خیلی کار بزرگی انجام شده است. 
نظم ده افزود: بخش غیردولتی با به کارگیری نیروی انسانی در این مراکز نه تنها باری بر روی دوش دولت نگذاشته بلکه بار بزرگی رو از روی دوش دولت برداشته و اشتغال ایجاد کرده است.
وی خاطر نشان کرد:  باید کارهای خوب انجام شده را پایش و ثبت کنیم و با اصلاح فرایندها نظارت کنیم. 


تاریخ ثبت :1398/10/19


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه