اعلام برنامه های بهزیستی به مناسبت دهه فجر در استان یزد

همزمان با گرامیداشت چهل  و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، 73 برنامه اجتماعی، فرهنگی، ورزشی بهزیستی در سطح استان اجرا می شود.
مدیرکل بهزیستی استان یزد با اعلام این خبر گفت: در ایام‌الله دهه فجر، 11 پروژه بهزیستی در شهرستان‌های میبد، خاتم، بافق، تفت، ابرکوه و بهاباد افتتاح می شوند.
عی محمد عطابخش نواختن زنگ انقلاب در مهدهای کودک سراسر استان را آغازگر برنامه های گرامیداشت دهه فجر دانست و اظهار داشت: برگزاری جشن انقلاب در مهدهای کودک، مراکز سالمندی و ادارات بهزیستی استان، جشنواره ورزشی کارکنان، مسابقات فرهنگی ویژه خانواده بهزیستی، بازدید از خانواده مددجویان تحت پوشش بهزیستی در سراسر استان از جمله برنامه‌های فرهنگی در نظر گرفته شده برای این ایام است.
وی در خصوص پروژه های افتتاحی بهزیستی در این هفته گفت: افتتاح مرکز درمان و بازتوانی معتادین  سفیر، مرکز مشاوره ژنتیک دکتر محسنی فر، موسسه غیرانتفاعی امتداد خورشید صنعت در شهرستان میبد، افتتاح دو مهد کودک عطر آیه ها، ستاره های زندگی و موسسه خيريه مهرآوران  در شهرستان بافق، کارگاه تولیدی –حمایتی گل آرا در شهرستان بهاباد، موسسه غیرانتفاعی ونداد و جامعه معلولین یزدان پاک ترکان در شهرستان خاتم از جمله  پروژه های است که توسط بخش غیردولتی در این هفته راه اندازی می شود.
وی برگزاری مسابقات ورزشی ویژه خانواده بهزیستی استان یزد، دوره های آموزشی آسیب های فضای مجازی و مهارت حل مسئله ویژه زنان تحت پوشش بهزیستی، دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران و بازنشستگان را از دیگر برنامه های بهزیستی در این هفته ذکر کرد.
تاریخ ثبت :1398/11/05


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه