مدیرکل بهزیستی استان یزد؛

تلاش در خدمت به افراد دارای معلولیت و مددجویان تحت پوشش رسالت اصلی سازمان بهزیستی است

مدیرکل بهزیستی استان یزد در دیدار با فرماندار و امام جمعه شهرستان تلاش در خدمت به افراد دارای معلولیت و مددجویان تحت پوشش بهزیستی و رفع مسائل و مشکلات آنها را رسالت اصلی این سازمان دانست و گفت: در قبال کسانی که دارای معلولیت هستند مسئولیت اخلاقی و انسانی متوجه ماست و نباید از آنها غافل شویم.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان اشکذر؛ دکتر علی محمد عطابخش ضمن تاکید بر خدمت هر چه شایسته تر به جامعه هدف سازمان بهزیستی اظهار داشت: مشارکت خیرین با بهزیستی و فعالیت تشکل ها ی اجتماعی زحمتکش و پا  به کار در این زمینه می تواند در تحقق اهداف مورد نظر سازمان که یکی از آنها دفاع از حقوق افراد دارای معلولیت هست موثر واقع شود.
فرماندار اشکذر از فعالیت های اداره بهزیستی شهرستان در حوزه های مختلف اجتماعی، توانبخشی، پیشگیری، مشارکت های مردمی و اورژانس اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.
هادی هادی نسب خاطر نشان کرد: مرکز روزانه سالمندان حضرت زهرا (س) شرف آباد رستاق، مرکز روزانه سالمندان کوثر اشکذر و مرکز روزانه سالمندان برکت رضوانشهر، همچنین موسسات سلامت سبز رضوانشهر و سید الشهدا اشکذر و مرکز جامع توانبخشی معلولین ذهنی دختر بالای 14 سال (امید) از جمله تشکل های فعال در حوزه بهزیستی هستند که اقدامات بسیار خوبی در جهت توانبخشی مددجویان و افراد دارای معلولیت شهرستان انجام می دهند.
گفتنی است؛ بررسی مسائل و مشکلات بهزیستی از جمله احداث مسکن مددجویی برای خانواده های دارای دو معلول شهرستان از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود که پیرامون آن بحث و تبادل نظر شد.


تاریخ ثبت :1398/11/12


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه