همزمان با آغاز دهه فجر؛

زنگ انقلاب در مهد کودک مهدیس طنین انداز شد

همزمان با آغاز دهه فجر؛ با حضور مسئولین شهرستان زنگ انقلاب در مهد کودک مهدیس طنین انداز شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی میبد؛ رئیس بهزیستی میبد  در این مراسم با بزرگداشت دهه فجر و تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هدف از این مراسم  را تبیین و ایجاد زمینه ارتباط و آشنایی بیشتر نسل های جدید بویژه کودکان با آرمان‌های انقلاب عنوان کرد.
وی  با اشاره به برنامه های بزرگداشت دهه فجر در بهزیستی  میبد گفت: نواختن زنگ انقلاب به صورت  نمادین همزمان با ورود رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)  به ایران از جمله  برنامه هایی است که در کلیه مهدهای کودک شهرستان در  روز اول دهه فجر اجرا می شود .
سید محسن فلاح  اظهار داشت: باید نسل آینده کشور با سرگذشت انقلاب اسلامی که بخش مهمی از تاریخ ایران است آشنا شوند تا از این طریق این انقلاب پایدار بماند. ما باید میراث داران خوبی باشیم و این میراث با ارزش را باید به درستی در اختیار آیندگان قرار دهیم.
وی در ادامه گفت: آرمان های امام راحل و ایثارگری های شهدا، عزت، افتخار و سربلندی را در ایران اسلامی فراهم کرد تا نونهالان بتوانند در فضای انقلاب و آزادی، آینده ای درخشان و توأم با نشاط داشته باشند.
گفتنی است؛ در حال حاضر 29 مهد کودک شهری و روستایی با پذیرش بیش از 1000 کودک در شهرستان تحت نظارت اداره بهزیستی میبد در حال فعالیت می باشند.


تاریخ ثبت :1398/11/12


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه