بهره برداری از مرکز معلولین جسمی حرکتی سعادت در اردکان

در مراسمی، مرکز معلولین جسمی حرکتی سعادت وابسته به موسسه خیریه نگهداری معلولان ذهنی حضرت ابوالفضل(ع) اردکان با حضور نماینده مردم اردکان، مدیرکل بهزیستی استان، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر اردکان و جمعی از خیرین و مددجویان بهزیستی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

نماینده مردم اردکان در این مراسم با بیان اینکه معلولان بیش از اینکه نیاز به توجه ویژه داشته باشند، خواستار رفع تبعیض و ایجاد امکانات و فرصت های برابر هستند عنوان داشت: قوانین خوبی در جهت حمایت از جامعه معلولین کشور به تصویب رسیده که اجرای کامل و بی تنازل این قوانین می تواند بخش مهمی از مشکلات این قشر عزیز را برطرف نماید.

 "محمدرضا تابش" توسعه و تجهیز بیش از پیش مراکز حمایتی و درمانی ویژه معلولان و مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی را خواستار شد و اظهار داشت: همت همه مسئولان باید این باشد که از توسعه اقتصادی و صنعتی ایجاد شده در شهرستان اردکان در جهت رفاه بیشتر مردم و کاهش برخی چالش ها که در مسیر توسعه قرار دارد استفاده شود.

 وی ادامه داد: امروز شاهد ورود کمک خیرین و صنایع به بخش های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، درمانی و حمایتی شهرستان هستیم که البته من همچنان انتظارات بالاتری از مدیران اقتصادی و صنعتی دارم که امیدوارم هر چه بهتر و هدفمندتر محقق شود.

 نماینده مردم اردکان با تقدیر از خیرین این مجموعه درمانی و حمایتی گفت: نیک اندیشی و صداقت این خیرین بسیار حسرت انگیز است، برای همین مجموعه بعضی از خیرین از جمله مدیر یکی از واحدهای صنعتی که کمک های خوبی داشته و بیش از یک میلیارد تومان تعهد کرده است حتی حاضر نشد در مراسم حضور یابد یا اسمی از وی برده شود که واقعا نیت خِیر این افراد جای قدردانی دارد.

 "تابش" همچنین با تقدیر از زحمات ماندگار مدیر و همکاران موسسه خیریه معلولان ذهنی حضرت ابوالفضل(ع) اردکان گفت: شک ندارم هر فردی اگر یکبار از این مجموعه بازدید و با مددجویان تحت پوشش آن دیدار کند برای همیشه همراه و یاور مسئولین در ارائه خدمات بهتر به مراجعین و افراد تحت پوشش آن خواهد شد و امیدوارم خداوند به همه ما توفیق بدهد تا بتوانیم گرهی از مشکلات این عزیزان باز کنیم.

 گفتنی است مرکز معلولین جسمی حرکتی سعادت وابسته به موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) دارای بخش های همچون آب درمانی، فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، کارگاه هنر، کار درمانی و ... می باشد که با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان جهت ارائه خدمات درمانی و حمایتی به معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی اردکان به بهره برداری رسید.


تاریخ ثبت :1398/11/14


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه