همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی

افتتاح 31 واحد مسکونی معلولین و مددجویان بهزیستی در یزد

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی 31 واحد مسکونی معولین و مددجویان بهزیستی یزد همزمان با سراسر کشور صبح امروز از طریق ویدئو کنفرانس با حضور دکتر قبادی دانا، معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان یزد، مدیرکل بهزیستی استان یزد در مراسم افتتاح این پروژه که به طور نمادین در مبارکه تفت برگزار شد گفت: امسال 80 پروژه مسکونی ویژه مددجویان بهزیستی در استان یزد ساخته شده است که 31 واحد آن واگذار و مابقی در آتی واگذار می شود.

علی محمد عطابخش در خصوص ساخت این پروژه ها گفت: مسکن معلولین و مددجویان بهزیستی طی تفاهم نامه مشترک بهزیستی و بنیاد مسکن، انجمن خیرین مسکن ساز ساخته شده است.

وی در خصوص سرانه کمک بلاعوض پرداختی به این واحدها گفت: از این 31 واحد واگذاری، 3 واحد ویژه خانواده دو معلولیتی بوده که تا سقف 30 میلیون تومان و 28 واحد به صورت خود مالک بوده که تا سقف 10 میلیون تومان ویژه مسکن شهری و 13 میلیون تومان به مسکن روستایی تسهیلات اختصاص یافته و مابقی با مشارکت خیّرین و سهم آورده مددجویی تامین شده است.


به گفته وی، برخورداری از حق انشعابات و صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری به صورت رایگان از دیگر پیگیری های بهزیستی به نفع جامعه هدف در این پروژه ها است.


تاریخ ثبت :1398/11/20


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه