مدیرکل دفتر اشتغال وکارآفرینی سازمان بهزیستی کشور؛

ایجاد اشتغال برای معلولین اولویت بهزیستی است

مدیرکل دفتر اشتغال وکارآفرینی بهزیستی کشور در بازدید از مرکز حرفه آموزی و کارگاه تولیدی و حمایتی معلولین امید اشکذر گفت: ایجاد اشتغال برای معلولین اولویت اول بهزیستی کشور است. 
  به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان اشکذر، دکتر دهقان  افزود: اشتغال یکی از زمینه های ورود به اجتماع است لذا با همراهی بخش خصوصی و آموزش معلولین در مراکز حرفه آموزی زمینه ورود معلولین به جامعه فراهم شده است.
در ادامه میرحاجی رئیس بهزیستی اشکذر با اشاره به عملکرد مطلوب مرکز حرفه آموزی و کارگاه تولیدی - حمایتی گفت: نگاه ما به این سرمایه های اجتماعی ویژه است، چرا که این نگاه ویژه می تواند بخشی از توان ذاتی جامعه هدف را به نمایش بگذارد.
وی افزود: حضور جامعه هدف در کارگاه های تولید- حمایتی استعداد های پنهان آنها را شکوفا می نماید.
وی اظهار امیدواری کرد: امیدواریم با پیگیری های لازم در این زمینه بتوانیم از توان بالقوه دستگاه های دولتی و خصوصی در جهت اشتغال این عزیزان بهره ببریم.
لازم به ذکر است مرکز جامع توانبخشی امید اشکذر به عنوان تنها مرکزجامع توانبخشی(حرفه آموزی و کارگاه تولیدی حمایتی)در شهرستان اشکذر مشغول به فعالیت است و تاکنون توانسته عملکرد خوبی را در ارزیابی های به عمل آمده توسط کارشناسان توانبخشی کشور و استان داشته باشد. این مرکز در حال حاضر دارای دو بخش حرفه آموزی و کارگاه حمایتی - تولیدی است که در هر کدام تعدادی از مددجویان بر اساس بهره هوشی و سایر توانایی های خود با حضور مربیان متخصص در زمینه های تولیدی و حرفه آموزی مشغول به فعالیت هستند.
گفتنی است؛ در این بازدید  پوردهقان معاون عمرانی فرمانداری اشکذر، کریمی معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان نیز حضور داشتند.


تاریخ ثبت :1398/11/23


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه