رئیس بهزیستی مهریز؛

60 زوج مهریزی نیازمند کمک هزینه جهیزیه هستند

60 زوج مهریزی نیازمند کمک هزینه جهیزیه هستند و تاکنون 26  کمک جهزیه توسط خیرین تامین گردیده است.

رئیس بهزیستی مهریز با اعلام این خبر در اولین جلسه شورای مشارکت های مردمی بهزیستی  در سال 99 گفت: تا کنون 26  کمک جهیزیه توسط خیرین تامین گردیده و نیازمند مشارکت مردم و خیرین برای تامین ما بقی جهیزیه هستیم.

امام جمعه شهرستان دراین جلسه بیان داشت: موسسات خیریه باید به صورت مناسبی یک پارچه سازی گردند و به صورت تخصصی با ارائه خدمات به گروهها ی هدف بپردازند .

حجت الاسلامی محی الدینی اظهار داشت: هدف از ایجاد نهاد های حمایتی مستمری بگیری نیست بلکه هدف باید ایجاد مجموعه هایی باشد تا مددجویان و نیازمندان به خود کفایی رسیده و تا حد امکان به صورت مستقل و بدون نیاز به کمک خیرین با فعالیت بپردازند و به استقلال برسند .

 برزگر معاون سیاسی و اجتماعی شهرستان نیزگفت: پیگیری ویژه ای نسبت به تخصصی شدن امور خیریه و همچنین تقسیم بندی شهرستان در تخصصی شدن ارائه خدمات  باید صورت پذیرد تا  بعضا امکان سوء استفاده از کمک خیرین نوع دوست وجود نداشته باشد و مراجعات مکرر به خیرین نگردد .

در این جلسه هلال احمر از کاروان های سلامت رایگان در روستا ها شهرستان و فعالیت در زمینه دارویی به صورت موردی خبر داد و اتاق اصناف نیز قول مساعد در زمینه اعطاءوام قرض الحسنه از صندوق خیرین به صورت مورد ی و اداره کار نیز استفاده از گردش های مالی واحد های تولیدی در اعطاء وام خیری خبر داد

گفتنی است؛ اولین جلسه شورای مشارکت های مردمی بهزیستی  با حضور امام جمعه، معاون  سیاسی  امنیتی فرماندار، خیرین  و جمعی از ادارات شهرستان برگزار گردید.تاریخ ثبت :1399/02/28


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه