تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از استاندار یزد

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از استاندار یزد بواسطه فراهم سازی زیر ساخت های مناسب در جهت  دستیابی به توسعه پایدار و عدالت اجتماعی، تقویت و ارتقاء همکاری های فی ما بین در راستای ارائه خدمات بهینه و مطلوب به آحاد جامعه تقدیر کرد.
 مدیرکل بهزیستی استان یزد با اعلام این خبردر حاشیه نشست شورای توسعه استان گفت: دکتر وحید قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور  با اهدا لوح  تقدیری از  حسن نیت، همراهی و همدلی موثر و همیشگی دکتر محمد علی طالبی استاندار یزد در حمایت از مناسب سازی شهری ویژه افراد دارای معلولیت معلولین، برگزاری جلسات شورای سالمندان و شورای مشارکت های خیرین، حمایت از مددجویان بهزیستی بویژه مقیمان مراکز همزمان با شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.
علی محمد عطابخش گفت: به همین منظور بهزیستی استان به نمایندگی از ریاست بهزیستی کشور در نشست توسعه استان این لوح را به استاندار یزد تقدیم کرد.
در این لوح آمده است:
برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمدعلی طالبی
استاندار محترم یزد
خداری را سپاس که در عرصه فعالیت در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی، پیشگیری از بروز و شیوع آسیبهای اجتماعی و معلولیتها و توانمندسازی آحاد جامعه هدف با بهره گیری از مدل خیر جمعی و جلب شرکای کاری با عزیزانی همراه شده ایم که با حمایتها موثر و مستمر ما را از ارزشمندترین پشتوانه ها بهره مند نموده اند.
بی تردید فراهم سازی زیرساختهای مناسب در جهت دستیابی به توسعه پایدار و عدالت اجتماعی مستلزم همیاری و تعامل مثبت و فعال اندیشمندان، مدیران و دست اندرکاران تمامی نهادها و دستگاههای ذیربط و دخیل در عرصه توسعه و رفاه اجتماعی است و حضور مدیران مجرب و خیراندیش همچون جنابعالی می تواند پیام خوبی برای تقویت و ارتقای همکاری های فی مابین در راستای ارئه خدمات بهینه و مطلوب به آحاد جامعه و شکوفایی همه جانبه نظام رفاه و عدالت اجتماعی باشد.
لذا تقدیر از حسن نیت، همراهی و همدلی موثر و همیشگی جنابعالی بویژه با اداره کل بهزیستی استان و آرزوی تداوم و تقویت این همکاری ها در جهت تثبیت، ارتقاء و بالندگی اهداف نظام رفاه و سلامت اجتماعی و تحکیم اقتدار کشور اسلامی مان، توفیقات روزافزون شما را از خداوند منان مسالت می نمایم.
دکتر وحید قبادی دانا
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور


تاریخ ثبت :1399/05/14


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه