تقدیر از اداره بهزیستی شهرستان اشکذر

فرماندار اشکذر با اهدای لوح سپاس از اقدامات صورت گرفته توسط اداره بهزیستی شهرستان که بالاترین نمره را در بین 42 دستگاه اجرایی شهرستان در رعایت پروتکل های بهداشتی کسب نموده اند، قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان اشکذر؛ هادی نسب با قدردانی از رعایت پروتکل هایی بهداشتی توسط متولیان امر اضافه کرد: رعایت همین پروتکل های بهداشتی از سوی کارکنان دولتی به ترویج بیشتر این مهم در سطح جامعه منتهی می شود. 

وی افزود: همواره به عموم مردم توصیه شده که پروتکل های بهداشتی کرونایی را رعایت کنند که برای تحقق این امر مهم باید خود کارمندان دستگاههای اجرای ملزم به انجام آن باشند.

فرماندار اشکذر با اشاره به وضعیت بیماری کرونا علیرغم گذشت چند ماه گفت: همکاری های بین بخشی " دستگاههای اجرایی " در پیشگیری و کنترل این بیماری اهمیت بسزایی دارد که خوشبختانه این اصول بطورکامل در اداره بهزیستی شهرستان رعایت گردیده و تمامی کارکنان مشغول بکار در این مجموعه پروتکل های بهداشتی کرونایی را رعایت کردند. 

قابل ذکر است فرمانداری و اداره بهزیستی شهرستان بالاترین نمره را در ارزیابی تخصصی رعایت پروتکل های بهداشتی که توسط کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان صورت گرفته است، کسب نموده اند.


تاریخ ثبت :1399/05/28


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه