تجلیل از همکار آزاده سرافراز شاغل در بخش غیردولتی بهزیستی شهرستان اشکذر

همزمان با ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی از آزاده سرافراز  آقای جعفری نسب مدیر عامل موسسه حضرت سیدالشهداء شهرستان اشکذر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان اشکذر؛ سید محمد میرحاجی رئیس اداره بهزیستی  اشکذر در دیدار با این رزمنده فداکار ضمن تبریک این روز عزیز اظهار کرد: رفاه و آسایش امنیت کنونی کشور را مدیون خون شهدا و جان فشانی های آزادگان هستیم.

 وی در تجلیل از آزادگان گفت: آزادگان رنج ها و دردهایی را تحمل کرده اند که هیچ کس نمی تواند معنای آن را درک کند و وظیفه کنونی ما ضمن ارج نهادن به این عزیزان، زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده جامعه است.

میرحاجی صبر و استقامت آزادگان میهن اسلامی را ستوده و افزود: تبیین جایگاه ایثارگران و بیان رشادت های این ارجمندان از زبان قاصر است و آزادگان به عنوان نمادی از ایثار، فداکاری، صبوری و ایستادگی یک ملت هستند و این از خود گذشتگی ها مایه مباهات و افتخار کشور است و امام راحل(ره) همواره به جایگاه این عزیزان غبطه می خوردند. 

گفتنی است محمد حسن جعفری نسب سال 1361 در عملیات رمضان به اسارت درآمد و با بیش از  8 سال اسارت درتاریخ 26/05/1369  آزاد شد و  به میهن بازگشتند.تاریخ ثبت :1399/05/28


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه