گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در بهزیستی شهرستان اشکذر

مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند با حضور رئیس بهزیستی شهرستان و کارکنان این اداره برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان اشکذر؛ سید محمد میرحاجی رئیس اداره بهزیستی شهرستان در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند افزود: نیروهای انسانی برای هر سازمان و ارگانی به مانند بازوان توانمند آن مجموعه هستند که بواسطه وجود همین نیروها، سازمان و نهاد در راستای نیل به اهداف خود پیش می رود.

 وی ضمن تقدیر از زحمات کارمندان بهزیستی شهرستان در راستای تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات جامعه هدف تصریح کرد: شهیدان رجایی و باهنر باید سرمشق و الگوی ماندگار کارکنان باشند. 

وی وجدان کاری و داشتن آگاهی کارکنان از حوزه فعالیتی خود را از ویژگی های مهم کارمند خوب دانست و یادآور شد: مسئولیت پذیری و تکریم ارباب رجوع از ویژگی های دیگری است که باید کارکنان بر رعایت آن اهتمام ورزند.

 میرحاجی با اشاره به تلاشهای کارکنان در طول ایام سال به ویژه در زمان شیوع کرونا گفت: کارکنان متعهد و باایمان مجموعه همواره در ایام شیوع بیماری نیز از هیچ تلاشی فروگذار نبودند که این امر مایه مباهات مجموعه بوده و قدردان تلاشهای شما عزیزان هستیم.  

در پایان مراسم از کارمندان بهزیستی شهرستان با اهدای لوح یادبود  از سوی فرماندار شهرستان، جناب آقای هادی نسب قدردانی بعمل آمد.


تاریخ ثبت :1399/06/05


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه