دیدار مدیرکل بهزیستی استان یزد با فرماندار شهرستان تفت

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان تفت، "علی محمد عطابخش"مدیرکل بهزیستی استان یزد با حضور در فرمانداری این شهرستان با "علیرضا نوکار" فرماندار دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات حوزه های بهزیستی شهرستان تفت به تبادل نظر پرداخت.

"علی محمد عطابخش" در این دیدار خواستار راه اندازی شورای مشارکت های مردمی بهزیستی در شهرستان تفت شد و اظهار داشت: امیدواریم با همکاری مجموعه مدیریت شهرستان تفت و با راه اندازی شورای مشارکت های مردمی بهزیستی، از پتانسیل خیران این شهرستان در راستای رفع مشکلات افراد تحت پوشش بهزیستی استفاده شود.

مدیرکل بهزیستی استان یزد خواستار بازدید فرماندار و مسئولان شهرستان از خانواده های تحت پوشش سازمان بهزیستی در این شهرستان شد و بیان داشت: با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان در خانواده های تحت پوشش از مشکلات این خانواده ها آگاه و اقداماتی در راستای رفع مشکلات آنان برداشته خواهد شد.

عطابخش به قانون جامع حمایت از معلولین اشاره و بیان داشت: امیدواریم این قانون در شهرستان تفت به خوبی به اجرا در آید و قابلیت دسترسی به مکان های مختلف برای افراد معلول و افرادی که دچار محدودیت هستند فراهم شود.

این مقام مسئول به اهمیت محافظت از جامعه تحت پوشش سازمان بهزیستی در مقابله با شیوع ویروس کرونا پرداخت و تصریح نمود:خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته در شهرستان تفت به ویژه در موسسه خیریه فاطمه الزهرا آسیبی به جامعه تحت پوشش بهزیستی شهرستان وارد نشده است و امیدواریم در روزهای پیش رو با پیگیری ها و اقدامات ستاد شهرستانی مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا این جامعه با توجه به آسیب پذیری زیاد از گزند این ویروس محافظت شود.

"علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت نیز در این دیدار به تقدیر از مدیریت و مجموعه کارکنان مجموعه بهزیستی این شهرستان پرداخت و اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته توسط رئیس و کارکنان مجموعه بهزیستی شهرستان تفت اقدامات خوبی در راستای توانمند سازی معلولان در این شهرستان صورت گرفته است.

فرماندار شهرستان تفت از پیگیری برای راه اندازی شورای مشارکت های مردمی بهزیستی خبر داد و بیان داشت: امیدواریم با راه اندازی این شورا و استفاده از پتانسیل خیران شهرستان تفت گام هایی بلند در راستای رفع نیازهای مجموعه تحت پوشش بهزیستی این شهرستان برداشته شود.

نوکار خاطر نشان کرد: اقدامات خوبی در شهرستان تفت به منظور مناسب سازی اماکن دولتی و عمومی برای دسترسی راحت معلولان و افراد دارای محدودیت صورت گرفته است  و اصلاح سایر نقاط نیز در دستور کار دستگاه های ذی ربط قرار دارد.

فرماندار تفت پیرامون بازدید از خانواده مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) بیان داشت:قبل از شیوع ویروس کرونا برنامه بازدید از مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) در برنامه کاری مجموعه فرمانداری شهرستان تفت قرار داشت اما با شیوع این ویروس و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و و جلوگیری از در معرض آسیب قرار گرفتن مددجویان تا بهبود شرایط این برنامه متوقف شده اما رسیدگی به مشکلات و درخواست های آنان با جدیت در دستور کار قرار دارد.


تاریخ ثبت :1399/07/02


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه