آغاز واگذاری پرونده های مددجویی به مراکز مثبت زندگی در یزد

مدیرکل بهزیستی استان یزد از واگذاری پرونده های مددجویی به 43 مرکز مثبت زندگی و شروع به کار این مراکز تحت نظارت بهزیستی در استان یزد خبر داد.
علی محمد عطابخش گفت: در حال حاضر 177 کد کاربری در اختیار مدیران و کارشناسان مراکز مثبت زندگی به منظور دسترسی به پرونده های مددجویی، پایش و به روز رسانی اطلاعات گذاشته شده است.
وی افزود: مراکز مثبت زندگی 2تا 3 ماه فرصت دارند نسبت به تکمیل و به روزرسانی اطلاعات مددجویی به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.
مدیرکل بهزیستی استان یزد هدف از ایجاد مراکز مثبت زندگی را افزایش آگاهی عموم افراد جامعه از وظایف، فعالیت‌ها و خدمات بهزیستی و تسهیل دسترسی جامعه هدف به خدمات سازمان دانست و گفت: ارائه خدمات در بستر فناوری اطلاعات در مراکز مثبت زندگی منجر به کاهش ترددهای غیرضروری افراد به مراکز و ادارات بهزیستی، گسترش خدمات بهزیستی و توزیع عادلانه خدمات به جامعه هدف می شود.
وی خاطر نشان کرد: مراکز مثبت زندگی براساس بند ۴ ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت پس از کسب پروانه فعالیت از بهزیستی، در راستای ارائه گسترده تر و بهتر خدمات بهزیستی به صورت الکترونیک تاسیس  شده اند و۲۲وظیفه از وظایف بهزیستی در این مراکز به گروه هدف ارائه می گردد.


تاریخ ثبت :1399/09/06


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه