رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد:

خط ملی مشاوره اعتیاد آماده پاسخگویی است

رییس بهزیستی میبد گفت : خط ملی مشاوره اعتیاد با شماره 09628 راه اندازی شده توسط سازمان بهزیستی و ستاد مبارزه با مواد مخدر به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی است.

سید محسن فلاح افزود: این خط با هدف پیشگیری، درمان و کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از این معضل با مشارکت سازمان بهزیستی و ستاد مبارزه با مواد مخدرراه اندازی شده‌است.

 وی ادامه داد: خط ملی اعتیاد ارائه دهنده مشاوره تلفنی به مردم است و بیشتر تماس‌ها دریافتی از طریق خانواده‌های مصرف کننده مواد مخدر می‌باشد.

این مسوول تصریح کرد: این افراد برای شناخت رفتار صحیح با فرد دارای اعتیاد یا آشنایی با اثرات مخرب مواد اعتیاد آور ناشناخته با این مرکز تماس می‌گیرند.

وی ادامه داد : علاوه بر این افرادی که قصد ترک اعتیاد دارند می‌توانند برای آشنایی با شیوه و فرآیند درمان و شناخت مراکز معتبر با خط ملی اعتیاد تماس بگیرند و از راهنمایی‌های مشاوران و بانک اطلاعاتی این مجموعه بهره ببرند.

فلاح اطلاع از چگونگی رفتار با فرد معتاد ، کنترل شخص معتاد در مواقع بحرانی ، آگاهی از انواع مواد مخدر ناشناخته وارجاع افراد دارای اعتیاد به مراکز دارای مجوز و همچنین معرفی کمپ‌های معتبر در استان وشهرستان‌ها را به عنوان خدمات خط ملی اعتیاد برشمرد.

۳ مرکز ترک اعتیاد ارائه دهنده خدمات درمان  به معتادین در میبد فعال است.


تاریخ ثبت :1399/09/23


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه