به مناسبت گرامیداشت روز زن و مقام مادر برگزار شد؛

گرامیداشت روز زن و مقام مادر همزمان با ایام الله دهه فجر و ولادت حضرت زهرا (س)

به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر، نشست صمیمانه بانوان کارمند بهزیستی اشکذر با فرماندار، معاون فرماندار و رئیس اداره بهزیستی شهرستان برگزار و از بانوان همکار تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان اشکذر، همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، مراسم بزرگداشت روز زن و مقام مادر و همچنین گرامیداشت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار، معاون فرماندار و رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشکذر و بانوان کارمند در محل سالن اجتماعات اداره بهزیستی شهرستان برگزار شد. 
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشکذر، ضمن خیر مقدم به فرماندار و همراهان و تبریک ولادت حضرت زهرا(س) به همه همکاران به ویژه بانوان کارمند گفت: روز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها، روز پاسداشت حرمت  زن در جامعه است و این بانوی جلیل القدر، الگو و اسوه ای بی نظیر برای تمامی زنانی است که در پی سعادت و کمال انسانی هستند. 
میرحاجی در ادامه گفت: بانوان شاغل که دو نقش مهم مدیریت خانه و کار در محیط اداره را دارند، نقش بسیار پررنگ و مهمی جهت محقق شدن این شعار را دارند. نقش زن در خانه و جامعه بسیار مهم و اساسی است و لذا هرکس تا حد توان و جایگاه خود بایستی جهت نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقدام عملی نماید و خانواده و جامعه خود را به حداکثر رشد و تعالی برساند.
 در ادامه هادی نسب فرماندار شهرستان هم ضمن تبریک این روز گفت: می توان با مطالعه زوایای مختلف زندگی بزرگ بانوی اسلام از ایشان الگو گرفت و آنها را در زندگی اجتماعی و شخصی خود به کار بست. وی همچنین به روایات و توصیه های اهل بیت عصمت و طهارت (ع) درخصوص احترام به پدر و مادر اشاره نمود و افزود: هر روز بایستی پدر و مادر مورد تجلیل و تکریم قرار گیرند و تا حد توان بایستی به آنها خدمت نمود.
 گفتنی است؛ در پایان از بانوان همکار، تقدیر و تشکر  بعمل آمد و به رسم یادبود تقدیر نامه و  هدایایی اهدا گردید.


تاریخ ثبت :1399/11/15


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه