مسئول دفتر مدیریت عملکرد بهزیستی استان یزد؛

گسترش قابلیت های فنی سامانه دیده بان

با توجه به راه اندازی سامانه نظارتی دیده بان در استان و نظر به گسترش قابلیت های فنی سامانه مذکور و ارائه برنامه های نظارتی سازمان بهزیستی، اخیراً برنامه موبایلی این سامانه نیز اجرایی گردیده است.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان یزد؛ مسئول دفتر مدیریت عملکرد بهزیستی استان ضمن بیان این مطلب افزود: این برنامه با قابلیت اجرا در محیط اندروید و در جهت دسترسیِ آسان تر مراجعین جهت بیان نظر ، پیشنهاد و شکایت از حوزه های مختلف دولتی و غیردولتی تحت پوشش سازمان بهزیستی استان یزد طراحی گردیده است.
محسن صباغی نژاد در ادامه خاطرنشان کرد: مراجعین و جامعه هدف بهزیستی بعد از نصب اپلیکیشن در تلفن همراه و ثبت نام در این برنامه می توانند موارد مورد نظر خود را به شکل متن یا پیام صوتی و در صورت تمایل به همراه مستندات تصویری بارگذاری و ارسال نموده و با دریافت کد پیگیری، امکان پیگیری های بعدی برای افراد وجود خواهد داشت.
این مسئول عنوان کرد: آحاد مردم می توانند در کنار استفاده از این برنامه، با استفاده از خط تلفنی 1482 نیز همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 20 نسبت به بیان نظر و یا شکایت خود از حوزه های مختلف فعالیت سازمان بهزیستی اقدام نمایند.
گفتنی است؛ شماره پیام کوتاه دفتر مدیریت عملکرد 30008530 و شماره تلفن 38245446 خط ارتباطی مستقیم با دفتر بازرسی بهزیستی استان یزد می باشد.تاریخ ثبت :1399/12/05


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه