اجرای طرح انس نونهالان با مسجد، نماز و روحانی در مهد های کودک بهزیستی


طرح انس نونهالان با مسجد، نماز و روحانی با هدف ارتقاء سلامت معنوی کودکان در مهد های کودک بهزیستی یزد اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بهزیستی شهرستان یزد؛ این طرح از سال  95 با همکاری ستاد اقامه نماز، کانون مساجد استان، سازمان تبلیغات اسلامی و بهزیستی به مرحله اجرا در آمده است.

کارشناس امور فرهنگی، آموزشی ستاد اقامه نماز استان بیان کرد: در سال 95 ، 19 مهد  و در سال 96 تاکنون 9 مهد جمعا 1400 نفر از کودکان در این طرح شرکت نموده اند.

بردستانی ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال جاری مهد های بیشتری تحت پوشش این طرح قرار گیرند.

وی افزود: طرح انس نونهالان مهد های کودک با مسجد هر 15 روز یکبار با حضورکارشناسان امور مهد های کودک،  کودکان، مربیان مهد و روحانی در یکی از مساجد محلات شهرستان برگزار میگردد .

کارشناس امور فرهنگی، آموزشی ستاد اقامه نماز خاطر نشان کرد: در این طرح کودکان با نماز، آداب مسجد و شخصیت و جایگاه روحانی آشنا می شوند.

وی خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده در نظر داریم تا آخر سال تحصیلی ۴۰ مهدکودک در استان مشمول این طرح قرار گیرند.

بردستانی ضمن تقدیر و تشکر از  عوامل اجرای این طرح خواستار حضور همه ی کودکان جهت شرکت در این طرح شد و اعلام کرد: هم اکنون بخش قابل توجهی از کودکان در طرح مذکور شرکت نموده اند که ضرورت دارد این همکاری همچنان ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به تاثیر آموزش تعالیم دینی در روح و روان کودکان گفت: در عصر تکنولوژی، عصر اینترنت و فضاهای مجازی این آموزش ها تاثیر بسزایی در اینده آنها دارد.


تاریخ ثبت :1396/11/03


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه