تجليل از پرستاران و مادریاران شاغل در سرای سالمندان مجد شهرستان اردکان

به مناسبت ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، طی مراسمی از پرستاران و مادریاران شاغل در سرای سالمندان مجد شهرستان اردکان تجلیل به عمل آمد .

در این مراسم ، رئیس اداره بهزیستی اردکان ضمن تبریک ميلاد حضرت زينب كبري(س) و روز پرستار به مراقبین و پرستاران این مرکز ، از زحمات و تلاشهای آنها سپاسگزاری کرد و با اشاره به حدیث نبوی که " هرکس یک شبانه روز از بیماری پرستاری کند ، خداوند او را با حضرت ابراهیم (ع) محشور می کند"  افزود: بدون شک تلاش و تعهد همه جانبه پرستاران در خدمت به سالمندان و تسکین آلام آنان، اجری عظیم و ماندگار به همراه دارد.

"دکتر عضدزاده " با بیان اینکه : پرستاری یک شغل نیست بلکه عشق است ، عشق خدمت به دردمندترین همنوعان افزود : روی گشاده و گوش دادن به بیماران و سالمندان از مهمترین ویژگیهای پرستاری است

عضدزاده تصریح کرد : اگر خدای ناکرده پرستاری در انجام وظیفه خود کوتاهی کند ممکن است خسارتی به بار بیاید که گاهی قابل جبران هم نباشد.

در پایان این مراسم از پرستاران ، مادریاران و کارکنان این مرکز، از طرف اداره بهزیستی و مدیریت مرکز با اهداء هدیه و لوح سپاس تقدیر و تجلیل به عمل آمد.


تاریخ ثبت :1396/11/07


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه