رئیس اداره بهزیستی اردکان :

رسالت بهزیستی سلامت اجتماعی براساس مشارکت های مردمی است


امیرولی عضدزاده در حاشیه بازدید معاونت مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی استان اردبیل از طرح های اشتغال زایی بهزیستی اردکان در گفت و گو با خبرنگاران اظهارداشت: رسالت و اولویت بهزیستی، این است که سلامت اجتماعی را بر پایه و اساس مسئولیت اجتماعی و مشارکت های مردمی ارتقا بخشد و در این زمینه از تمامی شرکت‌ها، نهادها و مردم انتظار داریم که به یاری بهزیستی شتافته و این سازمان را در ارائه خدمات بهتر به افراد زیر پوشش کمک نمایند.

وی به فعالیت های شایسته  "صنایع غذایی فروزان مغز" ، "صنایع چوب و فلز چوفا " و "کارخانجات شیشه اردکان " در زمینه اشتغال معلولین و مددجویان اشاره کرد و افزود: این صنایع از جمله صنایعی هستند که در اردکان در حمایت از افراد زیر پوشش بهزیستی همواره یار و مددکار بهزیستی بوده اند.

عضدزاده تصریح کرد: تعهد این صنایع به اشتغال معلولین بسیار ارزشمند و پسندیده است و می تواند الگوی موفق اشتغال زایی معلولین در بین بخش های خصوصی باشند.

رئیس اداره بهزیستی اردکان گفت: کارخانجات شیشه اردکان بدون هیچ گونه چشمداشت و بدون دریافت هیچ گونه تسهیلات،  زمینه اشتغال 80 نفر از توان یابان جسمی-حرکتی زیر پوشش بهزیستی را فراهم آورده و  صنایع چوب و فلز چوفا و صنایع غذایی فروزان مغز اردکان نیز در راستای کمک به مددجویان بهزیستی از طریق پرداخت بیمه سهم کارفرمایی برای اشتغال 15 نفر از معلولان و زنان سرپرست خانوار گام های اساسی برداشته اند.

علی نیک سرشت معاون مشارکتهای مردمی ، اشتغال و موسسات خیریه بهزیستی استان اردبیل به همراه جمعی از کارشناسان آن سازمان در جریان سفر به شهرستان اردکان ، از چند طرح موفق اشتغالزایی بهزیستی اردکان بازدید نمودند.

در جریان این سفر کاری، معاون اشتغال سازمان بهزیستی استان اردبیل و هیئت همراه از کارخانجات شیشه اردکان ، صنایع چوب و فلز اردکان (چوفا) ، صنایع غذایی فروزان مغز و 2 واحد تولیدی تابلو فرش و محصولات کنجدی شهرستان که با حمایتهای اداره بهزیستی اردکان  اشتغال تعدادی از معلولان و مددجویان زیر پوشش این اداره را فراهم آورده اند بازدید کرده و از نزدیک در جریان چگونگی اشتغال مددجویان و طرح موفق اشتغال زایی بهزیستی اردکان قرار گرفتند.


تاریخ ثبت :1396/11/10


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه