همزمان با سی و نهمین فجرانقلاب:

زنگ انقلاب در مهدهای کودک اردکان به صدا درآمد

سالروز ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب همزمان با مهد های کودک سراسر استان زنگ انقلاب،  در مهدهای کودک اردکان و به طور نمادین در مهد کودک "بهشت کوچک" نواخته شد. 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان هدف از برگزاری این مراسم را، آشنایی نسل جدید با آرمانهای انقلاب اسلامی و پاسداشت ایثارگری های فجر آفرینان و شهدای انقلاب عنوان کرد و افزود: بهزیستی از بدو تاسیس وظیفه برنامه‌ریزی و آموزش کودکان را بر عهده داشته و وظیفه ما است که کودکان را با آرمان های انقلاب آشنا نماییم.

دکتر عضدزاده با اشاره به اهمیت تربیت کودکان در آیات و روایات گفت: خداوند در این دوران ظرفیتی در وجود انسانها گذاشته که اگر درست پرورش یابد شاهد رشد و شکوفایی کشور خواهیم بود.

عضدزاده با تأکید بر داشتن نگاه فراگیر، سیستمی و جامع نگر  در برنامه‌ریزیها و تسهیل شرایط توسعه کمی و کیفی مهدهای کودک، در پایان یادآور شد: 16مهدکودک شهری و روستایی و یک آدینه مهد تحت نظارت بهزیستی در شهرستان اردکان فعالیت دارند که در این مهد ها بیش از 400 کودک و نوباوه ثبت نام شده اند.

گفتنی است، در حاشیه این مراسم نمایشگاهی با موضوع انقلاب و وقایع پس از انقلاب برای ارائه آثار نقاشی و کاردستی کودکان مهدهای کودک بر پا شده است.تاریخ ثبت :1396/11/12


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه