به مناسبت گرامیداشت دهه فجر؛

نمایشگاه «خانواده موفق» در شهرستان میبد گشایش یافت

نمایشگاه «خانواده موفق» با هدف آموزش مهارتهای زندگی به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین در مصلی آیت‌الله اعرافی میبد گشایش یافت.
سید محسن فلاح رئیس بهزیستی میبد در مراسم افتتاح نمایشگاه خانواده موفق بیان داشت: در این نمایشگاه 10 موسسه همسو با اداره بهزیستی در 12 غرفه شرکت دارند.

وی با اشاره به اجرای طرح دانشنامه ازدواج برای نخستین بار در شهرستان میبد اظهار داشت: این مؤسسات همسو با بهزیستی در این نمایشگاه، آموزش خانواده و مهارت‌های زندگی و آسیب‌های ازدواج را به خانواده‌ها تبین می‌کنند که امیدواریم مردم به‌ویژه جوانان و خانواده‌ها با شرکت در این نمایشگاه ضمن آشنایی با فعالیت‌های این مؤسسات از نظرات کارشناسی آن‌ها هم بهره ببرند.

فلاح ادامه داد: تاکنون هزار و 250 نفر در طرح دانشنامه ازدواج نسبت به آموزش های لازم برای ازدواج و زندگی درست اقدام کرده اند. 

رئیس بهزیستی میبد با بیان اینکه در این نمایشگاه هر روز سه کارگاه آموزشی رایگان برگزار می شود، افزود: از مردم عزیز می خواهیم که در این نمایشگاه، که به نوعی آشتی مردم با حوزه علوم روانشناختی می باشد، حضور فعال داشته باشند و با رجوع به اهل فن و متخصصین مشکلات خود را عنوان کرده و از اسیب ها پیشگیری کنند.

وی در پایان تصریح داشت: از خیرین بزرگوار نیز درخواست داریم تا حد امکان به این موسسات کمک کنند تا روند پیشگیری از آسیب های اجتماعی را سرعت بخشیده و جلوی بسیاری از معضلات اجتماعی را قبل از وقوع بگیریم.

این نمایشگاه تا 20 بهمن برپاست و علاقه‌مندان همه‌روزه می‌توانند صبح‌ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 22 از این نمایشگاه بازدید کنند.


تاریخ ثبت :1396/11/15


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه