نواخته شدن زنگ انقلاب در مهدهای کودک بهزیستی استان یزد

همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام(ره) به ایران در ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه صبح امروز زنگ انقلاب در مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی در سراسر استان و به طور نمادین در مهد کودک «مهر و ماه» یزد نواخته شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان یزد، همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) به ایران در ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه صبح امروز زنگ انقلاب با حضور معاون امور اجتماعی بهزیستی استان یزد، در مهد کودک « مهر و ماه » شهرستان یزد به صدا درآمد.
مدیرکل بهزیستی استان یزد در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه گفت: شروع ایام دهه فجر با افتتاح مهد کودک به فال نیک می گیریم چراکه آیندگان جامعه در این سن نقش می گیرند.
دکتر جلیل عفتی با اشاره به اهمیت سنین زیر 6 سال گفت: کودکان امروز پدران و مادران آینده هستند و در این سن با ید قابلیتهای آنها مورد توجه و پرورش قرار گیرد.
وی با اشاره به ضرورت توجه به شرایط رشد کودکان در سنین زیر 6 سال گفت: پدر و بزرگ و مادر بزرگها نمی توانند همه نیازهای کودک از قبیل نیاز بازی و همراهی در دوران رشد را مورد توجه قرار دهند و این نقش را مهدها کودک بواسطه فراهم کردن زمینه رشد کودک با توجه مقطع سنی می تواند ایفا کند.
مدیرکل بهزیستی استان یزد همچنین بر فراهم کردن شرایط بازی امن کودکان در مهدها کودک تاکید کرد.
گفتنی است؛ در اولین روز گرامیداشت ایام دهه فجر دو مهد کودک مهربان و فرانه نیز در یزد افتتاح شدند.
 در حال حاضر بیش از10 هزار کودک در 300 مهد شهری و روستایی استان تحت نظارت بهزیستی خدمات می گیرند


تاریخ ثبت :1396/11/16


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه