دیدار با خانواده شهید جعفری به مناسبت گرامیداشت ایام دهه فجر

همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر جمعی از مسئولین شهرستان اردکان با خانواده شهید محمود جعفری واقف مجتمع شهید جعفری بهزیستی دیدار کردند.
رئیس اداره بهزیستی اردکان نیز در این دیدار ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران نظام مقدس اسلامی گفت: وظیفه همه ما است که راه شهدا را به‌ عنوان فرهنگی ناب به نسل‌های آینده انتقال دهیم.
دکتر عضدزاده در جواب نگرانی مادر شهید در مورد تغییر نام مجتمع شهید جعفری از موقافات آن شهید بزرگوار با بیان اینکه نام مجتمع برای همیشه به نام آن شهید والامقام باقی خواهند ماند بر زنده نگاه داشتن نام و یاد شهدای معظم تأکید نمود.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردکان نیز ضمن تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ‌ویژه شهید جعفری را گرامی داشت و گفت: راه این شهیدان هنوز بعد از دهه ها سال ادامه دارد و نمونه بارز آن شهدای مدافع حرم هستند.
حجت‌الاسلام و المسلمین حاج اسماعیلی گفت: خانواده شهدا، عزیزان خود را در زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این مهم اجری بی‌پایان نزد خدای متعال دارد.
حاج اسماعیلی بیان کرد: امروز جامعه اسلامی و همه‌کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش‌های اسلامی که از اهل‌بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جان‌فشانی کردند.
وی افزود: هرچه د ر راه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردکان با اشاره به این سخن از امام خمینی (ره) که فرمودند « شما خانواده‌های شهدا، چشم و چراغ این ملتید.» بیان داشت : تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.
در پایان این دیدار برادر و مادر شهید جعفری به بیان خاطراتی از شهید پرداختند.
گفتنی است؛ در این دیدار  که به همت مهد کودک شهید جعفری اردکان برگزار شد؛ مسئولین بهزیستی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان تبلیغات اسلامی، نماینده دفتر امام جمعه و مدیران و مربیان مهدهای کودک اردکان حضور داشتند.


تاریخ ثبت :1396/11/16


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه