همزمان با گرامیداشت دهه فجر؛

سالن فرهنگی ورزشی برادران فلاح وابسته به جامعه معلولین میبد افتتاح شد

همزمان با گرامیداشت دهه فجر سالن فرهنگی ورزشی برادران فلاح وابسته به جامعه معلولین شهرستان میبد افتتاح شد.
در این مراسم مدیرکل بهزیستی استان یزد طی سخنانی ضمن قدردانی از خیّر این مجموعه گفت: خوشحالیم که نگاه خیرین به سمت فراهم آوردن امکانات برای استفاده معلولین و در جهت توانمند کرد و توانمندسازی است.
دکتر جلیل عفتی با اشاره به مشارکت و همراهی مردم و خیّرین در فعالیتهای بهزیستی گفت: بهزیستی به این همراهی و مشارکت خیّرین به خود می بالد و اگر این همراهی نبود این حجم عظیم خدمت رسانی به مردم به صورت دولتی ممکن نبود.
وی افزود: ارائه خدمت از سوی مردم به خود مردم بزرگترین سرمایه و افتخار ما در بهزیستی است.
مدیرکل بهزیستی استان یزد با بیان اینکه کار توسط مردم سریعتر و در زمان کوتاه انجام می شود گفت: پروژه خیّری برادران فلاح نمونه اقدام مردمی است که ظرف دو سال از کلنگ زنی این پروژه به بهره برداری رسیده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت توانمندسازی و توانبخشی در معلولین تاکید کرد و گفت: ورزش یکی از شیوه هایی است که در بحث سلامت و توانمندسازی، هم در بین عموم جامعه و هم در بین معلولین به صورت خاص نقش مؤثری دارد.
دکتر عفتی افزود: محدودیت حرکتی معلولین با ورزش تا حدی تسهیل می شود.
وی به افزایش روحیه اجتماعی و اعتماد به نفس در معلولین از طریق ورزش اشاره کرد و اظهار داشت: بسیاری از معلولین و خانواده های آنها بواسطه محدودیت های موجود در جامعه تمایل به حضور اجتماع و جمع را ندارند اما ورزش کردن و کسب موفقیت در عرصه های ورزشی باعث می شود این حضور اجتماعی و اعتماد به نفس افزایش یابد.
گفتنی است؛ سالن فرهنگی ورزشی برادران فلاح از محل خیّری و با هدف کاربری ورزش معلولین در شهرستان میبد افتتاح شد.


تاریخ ثبت :1396/11/16


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه