کارگاه آموزشی دانشنامه ازدواج در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد

کارگاه آموزشی دانشنامه ازدواج با حضور مشاورین مدارس در محل نمایشگاه خانواده موفق بهزیستی میبد در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی میبد؛ در این کارگاه آموزشی با حضور فاطمه محمدی کارشناس پیشگیری از آسیبهای اجتماعی سازمان بهزیستی استان یزد به بحث پیرامون موضوعاتی در ارتباط با معیارهای انتخاب همسر، انجام خطاهای فاحش هنگام ازدواج و اهمیت آموزشهای پیش از ازدواج پرداخته شد.

کارشناس پیشگیری از آسیبهای اجتماعی سازمان بهزیستی استان یزد در این نشست آموزشی با اشاره به اینکه ساعات آموزش در طرح دانشنامه ازدواج حدود ۲۰ ساعت است، بیان کرد: در این کارگاه های آموزشی به موضوعاتی چون ضرورت آموزش پیش از ازدواج، چگونگی آشنایی زوجین که پیش از ازدواج اتفاق می افتد، نکاتی که باید در زمان آشنایی در نظر داشت، طریقه خواستگاری، فرهنگهای دو خانواده، نامزدی، عقد، عسق و سال اول زندگی پرداخته می شود.

شایان ذکر است:  با توجه به اهمیت آموزش های پیش از ازدواج، این کارگاه آموزشی در طی روزهای برگزاری نمایشگاه خانواده موفق صبح و عصر هر روزه با تدریس مشاورین برگزار و مورد استقبال نیز قرار گرفته است .تاریخ ثبت :1396/11/20


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه