نمایشگاه فجر فاطمی با مشارکت مهدهای کودک بهزیستی گشایش یافت

نمایشگاه فجر فاطمی به همت موسسه قرآنی حضرت معصومه(س) به مناسبت ایام فاطمیه با حضور جمعی از مسئولین شهرستان میبد در مصلی آیت الله اعرافی گشایش یافت..
به گزارش روابط عمومی بهزیستی میبد؛ فرماندار میبد در آیین گشایش این نمایشگاه ضمن تقدیر از عوامل برپایی این نمایشگاه بیان داشت: اساس تعلیم و تربیت در واقع اول از دامان پاک خانواده آغاز می شود سپس مهد کودک ها اولین پایگاه اجتماعی هستند که نقش اصلی در تعلیم و تربیت ایفا می کند.
حسین فلاح افزود: تربیتی که از دوران کودکی بنیان و اساس آن درست و بر اساس عمل به دین اسلام چیده شده باشد و مسیر درست زندگانی در آن مشخص شده باشد بهترین نوع تربیت است چرا که در چنین فضایی بروز هر گونه خطا و یا عمل ناشایستی که نظم جامعه را بر هم زند، دیده نمی شود.
وی در پایان خاطر نشان ساخت: در اين بازديد شاهد زحمات و تلاشهاي شما عزيزان هستيم و كارهاي زيبايي در اين زمينه انجام شده است و اميدواريم که گام های با ارزشی در جهت تربيت اسلامي و ديني و در جهت رشد فكر و انديشه و خلاقيت كودكان و نوجوانان برداشته شود.
گفتنی است؛ در این نمایشگاه آثار و دست سازه های کودکان تعدادی از مراکز پیش دبستانی و مهدهای کودک شهرستان، عرضه محصولات فرهنگی و کتاب و محصولات خانگی خانواده های وابسته به این مراکز مهد و پیش دبستانی در معرض دید عموم قرار گرفته است.
غرفه های با حضرت زهرا (س)، دفاع مقدس و شهدا و غرفه ویژه آثار هنری کودکان در این نمایشگاه برپا شده که کودکان با همکاری مربیان این مراکز با زبان شعر و داستان با این موضوعات آشنا می شوند.

.


تاریخ ثبت :1396/11/25


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه