جلسه توجیهی طرح کارورزی ویژه مدیران مراکز بهزیستی اردکان برگزار شد

اولین جلسه توجیهی طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی شامل کارورز(دانش آموخته دانشگاهی) و واحد پذیرنده (مراکز و موسسات غیر دولتی دارای مجوز فعالیت از بهزیستی)  در محل اداره بهزیستی اردکان برگزار شد.

رئیس اداره بهزیستی اردکان هدف ازبرگزاری این جلسه را آشنایی کارفرمایان و مدیران مراکز و  موسسات غیر دولتی دارای مجوز فعالیت بهزیستی اردکان  با مزایای طرح کارورزی،کمک به مراکز و موسسات  بهزیستی  در جهت انجام ثبت نام صحیح و جذب کارورز با توجه به نیاز مرکز عنوان کرد  وافزود: در این طرح سهمیه مراکز بهزیستی  شهرستان اردکان جهت پذیرش کارورز 16 نفر می باشد.
کارشناس اداره تعاون ؛ کار و رفاه اجتماعی شهرستان  نیز با تشریح جزئیات اجرای طرح کارورزی گفت: جامعه هدف اجرای این طرح را دانش آموختگان دانشگاهی(فوق دیپلم،لیسانس،فوق لیسانس و دکترا) گروه سنی ۲۳ تا ۳۲ سال (با احتساب ۲سال خدمت سربازی) در همه رشته‌های دانشگاهی ، کارفرمایان واحدهای تعاونی و خصوصی متقاضی جذب کارورز اعلام کرد.
وی افزود: حداقل مدت زمان کارورزی 4 و حداکثر 6 ماه در قانون پیش بینی شده است که در طی دوره کارورزی حقوق افراد بر اساس یک سوم قانون کار محاسبه و با تایید فنی و حرفه ای و اداره کار از طرف دولت  پرداخت و مشمولان طرح نیز از بیمه مسئولیت مدنی برخوردار خواهند بود .

وی آشنایی افراد با محیط کار، تبدیل علوم تئوری به کاربردی و مهارت آموزی را سه مزیت اجرای این طرح برای فارغ التحصیلان و متقاضیان ورود به بازار کار عنوان کرد و گفت : در حال حاضر سامانه ثبت نام به نشانی karvarzi.mcls.gov.ir برای کارورزان و واحدهای پذیرنده کارورزان فعال است که می‌توانند آمادگی خود را برای اشتغال یا جذب متقاضیان اعلام کنند.


تاریخ ثبت :1396/12/02


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه