جلسه هم اندیشی کارشناسان و مراکز شبه خانواده بهزیستی اشکذر برگزار شد

جلسه  هم اندیشی شبه خانواده با حضور رئیس بهزیستی و کارشناس شبه خانواده شهرستان اشکذر، مددکار موسسه، پرسنل خانه کودکان و نوجوانان سرای مهر و خانواده های فرزندان امداد بگیر در محل سالن اجتماعات اداره بهزیستی شهرستان تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی مهریز؛ در این جلسه احمد غفوریان رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشکذر با اشاره به پیگیری امور تحصیلی فرزندان مراکز شبه خانواده و امدا بگیر گفت: مددکاران با اهمیت ویژه به امور تحصیلی فرزندان حاضر در خانه و خانواده آنها را به سمت ارتقای تحصیلی جهت شرکت در جشنواره های استانی و شهرستانی هدایت کنند.

وی همچنین بر پیگیری بحث ورزشی فرزندان و هدایت آنها به سمت رشته های مورد علاقه، فرهنگی و قرآنی و همچنین مسائل مربوط به بلوغ فرزندان امداد بگیر تحت پوشش ساکن در خانواده و فرزندان ساکن در مرکز شبه خانواده شهرستان تاکید کرد.

در ادامه این جلسه مسئولین مراکز و موسسات و همچنین خانواده های امدادبگیر مسائل و مشکلات و پیشنهادات خود را در این زمینه بیان کردند.

همچنین مقرر گردید کلیه فرزندان در امور ورزشی و کلاسهای آموزشی فرزندان ساکن در شبه خانواده و خانواده به صورت مشترک در کلاسهای مورد نظر که در خیلی از موارد به صورت خیری برگزار می شود شرکت نمایند.

 

 


تاریخ ثبت :1396/12/10


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه