جشنواره خیریه آسمان آبی با هدف حمایت از خانواده‌های تحت حمایت بهزیستی و معلولان برگزار شد

به همت موسسه آفتاب شرق اردکان و خیر بزرگوار دکتر محسن امتیازی  مراسم جشنی با عنوان «نذر شادی» و جشنواره «آسمان آبی» با هدف حمایت از خانواده‌های تحت حمایت بهزیستی و معلولان در شهرستان اردکان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین «ناصر نقویان» در مراسم جشن خیریه آسمان آبی اردکان و اجرای زنده «شهاب مظفری» در اردکان، از شادی به عنوان نوزاد همزاد انسان یاد کرد .

نقویان در ابتدای اجرای کنسرت «شهاب مظفری» که شب گذشته در کانون امام خمینی (ره) اردکان برگزار شد، سخنان خود را با شعری از حافظ و مطلع «المنة لله که در میکده باز است، زان رو که مرا بر در او روی نیاز است»، آغاز کرد .

وی گفت: شادی، نوزاد همزاد انسان است و اگر انسان بخواهد عاقبت بخیر شود، باید شاد و با خوشی زندگی کند .

این کارشناس مذهبی افزود: برخی گمان می‌کنند فقط زمانی که صلوات بفرستیم ثواب دارد اما هر حرکتی از روی شادابی واقعی و درونی انجام شود، نزد خداوند مأجور است؛ البته به شرط آن که آن شادی، حقیقی باشد .

نقویان با تقدیر از خیران حامی اين برنامه، به درگاه خداوند دعا کرد كه به برکت این شادی‌ها و در آستانه سال نو، برکات آسمانی نیز بر مردم نازل شود .

گفتنی است، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ونیز «لیلا اوتادی» بازیگر سینما و تلویزیون كه از وي به عنوان سفیر صلح و بهزیستی ياد می‌شود در این مراسم حضور داشتند.
تاریخ ثبت :1396/12/13


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه