جشنواره دو روزه خانواده سالم و شاد اردکان در خرانق برگزار شد

جشنواره دو روزه خانواده سالم و شاد با همکاری  اداره بهزیستی اردکان، بخشداری خرانق و موسسه خیریه امام زمان (عج) اردکان در محل کاروانسرای شاه عباسی خرانق برگزارشد .
دکتر«امیرولی عضدزاده » در حاشیه برگزاری جشنواره خانواده سالم و شاد در خرانق،‌اظهار کرد: ایجاد نشاط در جامعه نیازمند توسعه خدمات اجتماعی و سرمایه‌گذاری بر روی بنیان خانواده است .

وی افزود:  گسترش آموزش مهارت های زندگی در راستای بهداشت روان، بهبود روابط اعضای خانواده ها و کاهش اضطراب نیز در ایجاد نشاط در جامعه موثر است .

رییس بهزیستی اردکان شاد زیستن را از پایه‌های رضایتمندی و افزایش کیفیت زندگی افراد جامعه برشمرد و گفت: بالا بردن میزان رضایتمندی جامعه هدف سازمان بهزیستی است که به منظور ایجاد نشاط  نیازمند توانمند سازی جامعه هستیم .

این مقام مسئول با اشاره به این‌که، در این مراسم برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری از سوی هنرمندان شهرستان اجرا شد، تصریح کرد: دراین جشنواره زنان سرپرست خانوار بهزیستی اردکان توانمندی‌های خود را در رشته‌های مختلف هنری و صنایع دستی از قبیل: قالی بافی، حوله بافی، سبد بافی و صنایع دستی،  پوشاک و غذاهای سنتی به نمایش گذاشتند.


تاریخ ثبت :1396/12/26


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه