انحلال مهد های کودک شهری بهاباد

به صدا درآمدن زنگ خطر برای برای والدین دارای فرزند زیر 4 سال

کارشناس امورکودکان و نوجوانان اداره بهزستی شهرستان بهاباد گفت:با انحلال مهد های کودک شهری بهاباد زنگ خطر برای والدین شاغل دارای فرزند زیر 4 سال به صدا در آمده است.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزسیتی شهرستان بهاباد،سمیه محب زاده بهابادی از انحلال3 مهدکودک شهری بهاباد در سال تحصیلی 97-96 خبرداد و افزود: با توجه به اینکه تنها 2مهدکودک شهری دیگر دایر می باشد؛ زنگ خطر برای والدین شاغل دارای فرزند زیر 4 سال به صدا در آمده است.

وی تصریح کرد:در سال های اخیر مهدهای کودک دارای مجوز از سازمان بهزیستی، با کسب مجوز از اداره آموزش و پرورش،اقدام به باطل نمودن مجوز خود از سازمان بهزیستی نموده اند و در عمل ترجیح می دهند در قالب مراکز پیش دبستانی برای کودکان بالای 4 سال به ادامه فعالیت بپردازند که این اقدام منجر به انحلال مهدهای کودک شهری بهاباد گردیده است.

محب زاده بهابادی تأکید کرد: تنها 2 مهدکودک شهری در بهاباد فعال می باشد که در صورت عدم چاره جویی و با انحلال قریب الوقوع یک مهد دیگر، تنها یک مهدکودک برای سال تحصیلی 98-97 به متقاضیان خدمات خواهد داد.

کارشناس امور کودکان و نوجوانان اداره بهزیستی شهرستان بهاباد اضافه کرد: برای تابستان امسال هیچ مهد کودکی دایر نمی باشد و در این زمینه با مشکل مواجه هستیم.

محب زاده بهابادی با اشاره به فعالیت 6 مهدکودک روستایی عنوان کرد: با توجه به جمعیت ساکن در روستاها در این زمینه با مشکل خاصی مواجه نیستیم.


تاریخ ثبت :1397/01/19


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه