رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان؛

کمک به معلولان و جانبازان پاداش معنوی دارد

رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان گفت : کار کردن با معلولان گرچه سخت و گاهی هم طاقت فرساست، اما کمک به آنها پاداشی اخروی و معنوی دارد.

حمید علی صمیمی در دیدار با بازیکنان رشته بوچیای اردکان با تشکر از تلاش های سرپرست و مربی این رشته ، افزود : این کار بسیار ارزشمند است و برای رفع مشکلات و کاستی های این رشته در شهرستان قول مساعدت داد.
رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان یزد نیز از حضور ورزشکاران بوچیا منتخب تیم های یزد ، اردکان و مهریز در رقابت های قهرمانی کشور در دو بخش بانوان و آقایان خبر داد و گفت: مسابقات مردان در بابلسر و رقابت های بانوان نیز در شهر ساری مرکز استان مازندران برگزار می شود.
محمدعلی عطابخش خاطر نشان کرد: مسابقات به صورت انفرادی برگزار می شود و نتایج آن یکی از ملاک های تاثیرگذار در انتخاب تیم ملی برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا خواهد بود و ورزشکاران بوچیای اردکان از امیدهای ما برای انتخاب تیم ملی هستند.
احمد سیاحتی، سرپرست ورزش بوچیا اردکان هم ، مهمترین دغدغه و مشکلات ورزشکاران این رشته و معلولان شهرستان را نداشتن وسیله نقلیه مناسب سازی شده برای تردد آسان در سطح شهر دانست به نحوی که معلولان به آسانی و بدون خطر بتوانند به تنهایی و بدون کمک از دیگران، به امکانات عمومی محیط اطرافشان دست یابند.
در این مراسم امام جمعه ، مسئولان شهرداری ، شورای شهر ، تربیت بدنی ، بهزیستی و هیأت جانبازان و معلولان شهرستان اردکان نیز حضور داشتند.
بوچیا نوعی ورزش تفریحی - توپی است که جانبازان و معلولان با معلولیت شدید می توانند تا سطح قهرمانی در کشور و مسابقات برون مرزی جهانی یا پاراالمپیک ادامه دهند.


تاریخ ثبت :1397/02/10


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه