رئیس بهزیستی شهرستان اردکان :

۴ تیم اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد در این شهرستان فعالیت می کنند

 رئیس بهزیستی شهرستان اردکان گفت : ۴ تیم اجتماع محور در محلات شهری و روستایی شهرستان اردکان در زمینه کاهش اعتیاد درمحیط های آموزشی و کار با مجوز بهزیستی فعالیت می کنند.

امیر ولی عضدزاده با بیان این خبر اظهارد اشت: هدف از اجرای برنامه های اجتماع محور توانمند سازی مردم برای کنترل عوامل موثر بر سلامتی خود است.

وی افزود: برنامه پیشگیری اجتماع محور ازاعتیاد ، آموزش درسطوح مختلف جامعه و در کلیه محیط ها را شامل می شود که در این راستا شهروندان آموزش هایی  را در زمینه پیشگیری از اعتیاد و نحوه برخورد با فرد معتاد و انواع شیوه های درمانی و نیز زمینه های برخورد با مشکلات و تعارضات وتاب آوری و اقتدارافزایی فرا می گیرند.

عضدزاده تصریح کرد: برگزاری برنامه های فرهنگی، مسابقات فرهنگی و ورزشی و دوره های پیشگیری از اعتیاد از فعالیت هایی است که توسط اعضای تیم و تسهیلگران بهزیستی اجرا می شود.

این مسئول خاطرنشان ساخت : در سال گذشته یک هزار ۵۱۷ نفر دراردکان تحت پوشش برنامه اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد قرار گرفته اند.

عضدزاده درخصوص فعالیتهای اجتماع محور گفت: فعالیتهای اجتماع محور رویکردی است که در آن به نقش عوامل محیطی واجتماعی در افزایش کیفیت زندگی و بالا رفتن سطح ارتقاء کیفی و رفاه اجتماعی مردم توجه می شود.

.


تاریخ ثبت :1397/02/19


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه